Partnerzy:

UKS Varsovia- AMP GOOL WOLA

16.06.18

 

W minioną sobotę 16.06 o godzinie 15:00 rozegraliśmy w roli gości ostatnie spotkanie w tym sezonie ligowym przeciwko UKS Varsovia. Gospodarze w toku całego sezonu nie przegrali żadnego spotkania i swoją świetną grę potwierdzili również w tym spotkaniu od początku narzucając swój styl gry. Szybko zdobyli oni kilka bramek i do końca meczu kontrolowali jego przebieg, sukcesywnie podwyższając swoje prowadzenie. We znaki dał się również brak podstawowych zawodników czyli Maćka Nocenia oraz Daniela Kiliańskiego. Niestety Nasze sytuacje nie zakończyły się choćby honorowym trafieniem. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych sezonach i pozwoli uniknąć tak dotkliwych porażek.

 

UKS Varsovia- AMP GOOL WOLA 13:0(8:0)

 

Skład AMP: Bińkowski Gustaw, Biziel Stanisław, Prędota Kamil, Przybylski Damian, Dang Tomasz, Wróbel Filip, Tomaszewski Aleksy, Ruzik Jakub, Brym Przemysław, Buchowicz Tomasz, Konopka Bartosz


ACADEMY REAL FOOTBALL- AMP GOOL WOLA

 

W miniony czwartek 14.06 o godzinie 19:00 rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe przeciwko drużynie Academy Real Football. Od początku meczu staraliśmy się narzucić rywalom swój styl gry stwarzając masę sytuacji pod bramką rywali. Na prowadzenie jednak wyszła drużyna gości, która dwukrotnie wykorzystała swoje sytuacje pod Naszą bramką.

W drugiej połowie kontynuowaliśmy dobrą grę, co pozwoliło Nam w krótkim czasie odwrócić losy meczu i z wyniku 2:0 doprowadziliśmy do stanu 2:6. Hat-trickiem popisał się w tym czasie Aleks Tomaszewski, dwie bramki dołożył Tomek Dang i jedno trafienie było autorstwa Macieja Nocenia. W ostatniej kwarcie gry obie drużyny zdobyły jeszcze po jednej bramce ustalając wynik spotknia na 3:7.

Za Nami bardzo udany mecz. Stworzyliśmy sobie masę sytuacji pod bramką rywali, co pozwoliło Nam mimo niekorzystnego startu odwrócić losy meczu i zwyciężyć w efektownym stylu.

 

ACADEMY REAL FOOTBALL- AMP GOOL WOLA 3:7(2:0)

 

Bramki dla AMP zdobyli: Aleksy Tomaszewski x3, Tomasz Dang x2, Maciej Noceń, Kiliański Daniel

 

Skład AMP: Bińkowski Gustaw, Biziel Stanisław, Noceń Maciej, Prędota Kamil, Przybylski Damian, Dang Tomasz, Kiliański Daniel, Tomaszewski Aleksy, Ruzik Jakub, Brym Przemysław, Buchowicz Tomasz, Konopka Bartosz, Szczerbak Krzysztof

 

Szanowni Zawodnicy i Rodzice!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na "I Piłkarską Galę GOOLSTAR 2018" która odbędzie się 21 czerwca tj. czwartek o godzinie 18:00 w Kinie Kultura w Wołominie ul. Adama Mickiewicza 9.

"Piłkarska Gala GOOLSTAR 2018" to prestiżowe wydarzenie dla zawodników reprezentujących nasz Klub w rozgrywkach związkowych na arenie regionalnej i ogólnopolskiej.

Tego dnia na obiekcie Kina Kultura obecnych będzie około 150 zawodników, którzy przybędą w towarzystwie swoich rodziców i rodzeństwa na rozdanie prestiżowych nagród "GOOLSTAR 2018".

Każdy ze 150 zawodników nagrodzonych zostanie za ich trud i zaangażowanie włożone w treningi, turnieje oraz za mecze w sezonie 2017/2018. Oprócz pamiątkowych dyplomów i specjalnie na tę okazję przygotowanych medali, wyróżnimy najlepszych zawodników z każdej drużyny statuetkami GOOLSTAR za sezon 2017/18. 

 

Statuetka GOOLSTAR to prestiżowe i wyjątkowe wyróżnienie dla najlepszych zawodników naszego Klubu, przyznawane w poniższych kategoriach:

1. Najlepszy strzelec,

2. Najlepszy zawodnik,

3. Postawa Fair - Play,

4. Najwyższa Frekwencja,

5. Największy Postęp.

 

Po nagrodach wyróżniających się zawodników w każdej z drużyn, przyznamy również statuetki dla najlepszych zawodników w obrębie całego Klubu. Tym razem kategorie będą następujące:

1. Najlepszy strzelec,

2. Najlepszy zawodnik,

3. Postawa Fair - Play,

4. Najwyższa Frekwencja,

5. Najlepszy Bramkarz.

 

Podczas Gali wręczymy również statuetkę "Pomocna Dłoń" którą nagrodzimy rodziców najbardziej zaangażowanych w rozwój naszego Klubu.

Na przybyłych gości czeka także piłkarska niespodzianka, która zaprezentuje nam swoje umiejętności na scenie Kina Kultura a mianowicie pokaz sztuczek piłkarskich Mistrza Świata i Europy we Freestyle Football przygotowanych specjalnie na Galę GOOLSTAR 2018.

Gorąco Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i wspólnym, uroczystym podziękowaniu za bycie razem w sezonie 2017/2018. Całe wydarzenie potrwa ok. 2,5 godziny. Organizator tego dnia przewiduję liczbę około 300 osób na Sali Kinowej.

 

Program Gali:

 

18:00                     Oficjalne otwarcie Gali

18:10 - 19:00       Wręczenie prestiżowych medali każdej drużynie

19:05 - 19:15       Pokaz Mistrza Świata i Europy we Freestyle Football

19:15 - 19:45       Wręczenie statuetek GOOLSTAR 2018 ( w obrębie drużyny)

19:45 - 20:00        Wręczenie statuetek "Pomocna Dłoń 2018"

20:00 - 20:20       Wręczenie statuetek GOOLSTAR 2018 ( w obrębie całego Klubu)

20:30                     Zakończenie Gali.

 

Patronat nad wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta Wołomin Pani Elżbieta Radwan.

Sponsorem Gali została firma SOLARPHARMA, ZEC Wołomin, Be Active Shop oraz Projekt Fundacja Poland 21C.

Partnerem: Eko Farma Żelechów, Kino Kultura,  Miejska Biblioteka Publiczna Wołomin i Firma Arway.

Parterem technicznym Gali jest: Joma.

Parterem medialnym: Życie Powiatu na Mazowszu.

Partnerem turystycznym: Sportowewyjazdy.pl

 


W czasie trwania gali będzie można nabyć Cegiełkę (kubek kibica w biało czerwonych barwach) naszego Klubu. Koszt "Cegiełki" to jedyne 20 zł.

Cegiełka zostanie przeznaczona na dofinansowanie do obozów dla zawodników Akademii, których nie stać na wyjazd.

 

Podczas gali, odbędzie się również losowanie nagrody - butów z podpisem Michała Pazdana, na podstawie numerów zaproszeń, dlatego też prosimy o ich zabranie.

 

Na Gali GOOLSTAR 2018 naszych Młodych Piłkarzy obowiązuję strój galowy. Prosimy o punktualne przybycie.

 

Poniżej mapka sytuacyjna, gdzie można zaparkować samochód w okolicy Kina:

 

 

 

Strona 1 z 183

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY