Partnerzy:

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy informację dotyczące poszczególnych półkolonii organizowanych przez Klub.

 

PÓŁKOLONIE WARSZAWA WOLA:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Szkole Podstawowa nr 351 ul. Jana Olbrachta 48/56, Warszawa.

  • Zbiórki:

        codziennie, pomiędzy 08:00-08:30.

  • Odbiór dziecka:

        codziennie, 16:30

  • Kadra:

       Trener Aleksandra Zając 

        Trener Krzysztof Wróbel

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem Klubu - Łukaszem Kacprzak tel. 731-666-700.

Program półkolonii, otrzymają Państwo na adres mailowy do piątku włącznie.

 

PÓŁKOLONIE WOŁOMIN:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Zespole Szkół nr 3, ul. Kazimierza Wielkiego 1, Wołomin.

  • Zbiórki:

        codziennie, pomiędzy 08:00-08:30.

  • Odbiór dziecka:

        codziennie, 16:00-16:30

  • Kadra:

       Trener Mateusz Kaczmarek

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z Trenerem Mateuszem tel. 791-666-700.

Program półkolonii, otrzymają Państwo na adres mailowy do piątku włącznie.

 

PÓŁKOLONIE SIEDLCE:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Zespole Szkół nr 6, ul. Chopina 10, Siedlce.

  • Zbiórki:

        codziennie, 08:30.

  • Odbiór dziecka:

        codziennie, 16:00

  • Kadra:

       Trener Grzegorz Kubiszewski

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z Trenerem Grzegorzem tel. 731-066-700.

Program półkolonii, otrzymają Państwo w dniu zbiórki w pierwszym dniu półkolonii.

 

PÓŁKOLONIE STANISŁAWÓW I:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Szkole Podstawowej, ul. Jana Kazimierza 291, Stanisławów I.

  • Zbiórki:

        codziennie, 08:00-08:30.

  • Odbiór dziecka: 

    codziennie, 16:00-16:30.
  • Kadra:

       Trener Michał Madej.

 

Program półkolonii, otrzymają Państwo na adres mailowy do piątku włącznie.

PÓŁKOLONIE STARE BOSEWO:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Szkole Podstawowej, ul. Dojazdowa 19, Stare Bosewo.

  • Zbiórki:

        codziennie, 8:30.

  • Odbiór dziecka:

        codziennie, 16:30.

  • Kadra:

       Trener Wojciech Syposz.

 
Program półkolonii, otrzymają Państwo na adres mailowy do piątku włącznie.

 

 

Życzymy dobrej zabawy!!

 

 

 

 

 

 

W dniu 16 czerwca rozegraliśmy mecze kolejnych GooLovych Gier Mistrzostw Okręgów.

 

Tym razem nasze spotkania odbywały się na Boisku Szkoły Podstawowej w Stanisławowie I.

 

Okręg Stanisławów I reprezentowały Akademie z: Stanisławowa I, Warszawy Wola, Legionowa, Wyszkowa, Starego Bosewa oraz Woli Świetlica.

 

 

Mecze rozgrywały się w trzech kategoriach wiekowych: 2012/2011 oraz 2010/2009.

 

 

 


Najlepszą drużyną rocznika 2012/2011 oraz 2010/09 okazała się drużyna gospodarzy z Stanisławowa I.

 

 

 

 

 

Każdy z zawodników został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały nagrody rzeczowe.

 

Zwycięzcy uzyskali również zaproszenie na prestiżową Galę GOOLSTAR 2019, 18 czerwca w Wołominie. Widzimy się również z nimi we wrześniu na Finale Mistrzostw Okręgów.

 

 

 

W każdej kategorii wręczyliśmy również nagrody w kategoriach indywidualnych:

 

 

 


Rocznik 2012/2011:

 

Najlepszy strzelec:  Oliwier Wiśniewski ( Stanisławów I)
Najlepszy bramkarz:
Krystian Waśniewski (Stanisławów I)
Najlepszy zawodnik:
Olaf Pieśniak ( Stanisławów I)
Najmłodszy zawodnik:
Paweł Mordecki (Wyszków)

 

 
Rocznik 2010/09:

 

Najlepszy strzelec:  Leonard Bulicz (Warszawa Wola)
Najlepszy bramkarz:
Wojciech Antosik (Stanisławów I)
Najlepszy zawodnik: Stanisław Budzicz (Stanisławów I)

 

 

 

 

 Poniżej podajemy Państwu klasyfikacje końcową:

 

 

Rocznik 2012/2011:

 

1. Stanisławów I 3
2. Stanisławów I 2
3. Stanisławów I 1
4. Stare Bosewo
5. Warszawa Wola
6. Warszawa Wola Świetlica
7. Wyszków

 

 

 

 Rocznik 2009/2010:

1. Stanisławów I
2. Stanisławów I 2
3. Warszawa Wola
4. Legionowo

 

 

 

 

 

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym drużynom mocnej, zaciętej walki.

 

A Wam rodzice, dziękujemy za wspaniały doping, i wsparcie Młodych Piłkarzy.

 

 

 

 

 

 

Za nami GooLove Gry Mistrzostwa Okręgów Kotuń, które odbyły się w sobotę 15 czerwca 2019r. W turnieju wystąpiły 4 oddziały Akademii z: Kotunia, Siedlec, Łosic i Mińska Mazowieckiego . Zawodnicy rozgrywali mecze w dwóch kategoriach wiekowych: 2012/2011 oraz 2010/2009.

 

Najlepszą drużyną rocznika 2012/2011 okazała się drużyna z Siedlec. Natomiast szczyt podium w roczniku 2010/2009 zgarnęła drużyna z Mińska Mazowieckiego.

 

Każdy z zawodników został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały nagrody rzeczowe.

 

Zwycięzcy uzyskali również zaproszenie na prestiżową Galę GOOLSTAR 2019, 18 czerwca w Wołominie. Widzimy się również z nimi we wrześniu na Finale Mistrzostw Okręgów.

 

 Organizatorzy zapewnili także nagrody w kategoriach indywidualnych:

 

Rocznik 2012/2011:

 Najlepszy strzelec:  Wiktor Kurek (Siedlce)

 Najlepszy bramkarz:  Adam Harasim (Siedlce)

 Najlepszy zawodnik: Gabriel Tomczuk (Łosice)

 Najmłodszy zawodnik: Rafał Budkiewicz (Siedlce)

 


Rocznik 2010/09:

 Najlepszy strzelec:  Sebastian Błażejczyk (Mińsk Mazowiecki)

 Najlepszy bramkarz: Thomas van den Broek (Siedlce)

 Najlepszy zawodnik: Przemysław Wyganowski (Łosice)

 

 Poniżej podajemy Państwu klasyfikacje końcową:

 

Rocznik 2012/2011:

 1. Siedlce
2. Łosice
3. Kotuń
4. Mińsk Mazowiecki
5. Siedlce II

 

 Rocznik 2009/2010:

1. Mińsk Mazowiecki
2. Siedlce
3. Łosice
4. Kotuń

 

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym drużynom woli walki.

 

 

Strona 1 z 213

 

urodziny

 



premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY