Partnerzy:

13.05.2017r w sobotę nasza drużyna AMP Wołomin 2010/2009 miała zaplanowany sparing z drużyną AP Sokół Serock, niestety drużyna z Serocka z powodów kadrowych nie przyjechała na ten mecz. Mimo to frekwencja naszej drużyny dopisała i rozegraliśmy grę wewnętrzną 4x10minut. Graliśmy ustawieniami 1:2:3:1, obecnych było 14 zawodników więc każdy rozegrał pełne 40minut. Mecz był bardzo wyrównany, chłopcy walczyli do ostatnich sekund spotkania o czym świadczy końcowy wynik 6:6. Z bardzo dobrej strony pokazał się Oskar Wielechowski który zdobył 4 bramki oraz Kuba Kozłowski strzelec 3 bramek.

Podziękowania dla rodziców którzy przez całe spotkanie dopingowali chłopców.

AMP Wołomin 2010/2009 I : AMP Wołomin 2010/2009 II   6:6

bramki: Wielechowski O x4, Banaszek M x2, Kozłowski J x3, Skwarski K, Żmudzki B, Rytel P

Skład: Banaszek, Dobkowski, Kozłowski, Kożuchowski, Napłoszek, Papliński, Rakowski, Roguski, Rytel, Rzepecki,Skwarski, Wielechowski, Żmudzki, Zaradkiewicz

MVP meczu: Wielechowski, Kozłowski, Rakowski

 

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY