Partnerzy:

Najszybciej rozwijająca się Akademia Piłkarska w Polsce będąca oficjalnym partnerem Legii Warszawa zajmująca się szkoleniem dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

zaprasza kandydatów na stanowisko:

Instruktora / Trenera piłki nożnej

Opis stanowiska:

- prowadzenie zajęć wg programu szkolenie Akademii Młodego Piłkarza GOOL dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów. Preferowani absolwenci/ studenci Akademii Wychowania Fizycznego

- umiejętność pracy z dziećmi

- bardzo dobra organizacja pracy

- odpowiedzialność i samodzielność

- komunikatywność, kreatywność, otwartość

- zaangażowanie w prowadzenie zajęć

Oferujemy:

-udział w prężnie rozwijającym się projekcie

-zdobycie dużego doświadczenia w pracy z dziećmi

-elastyczny czas pracy

-satysfakcjonujące wynagrodzenie

-możliwość awansu zawodowego w strukturach Akademii

W temacie e-maila prosimy wpisać: Instruktor „Akademia Młodego Piłkarza GOOL

Nadchodzące wydarzenia

urodziny