Zakończyła się edycja wiosenna Dzielnicowych Spotkań Piłkarskich – „Better Together”.

Dzielnicowe Spotkania na Woli – Better Together zakończyły w ostatni weekend maja. Przez 4 soboty dzieci spotykały się na wspólne granie. Pogoda tylko raz nas zaskoczyła, ale i z tym sobie dzielnie poradziliśmy tak jak dzielnie dzieci na boisku walczyły i przestrzegały zasad fair play.

Dzięki tej inicjatywie przyjeliśmy łącznie 264 zawodników w trzech kategoriach wiekowych z 8 klubów:

KS Warszawiak – Akademia

Akademia AKS Zły

MUKS G-81 Bemowo

UKS ForPro Warszawa

Football Academy

UKS Orlik Mokotów

Szkolna Akademia Piłkarska Trenera Damiana

Akademia Piłkarska AMP GOOL

 

Spotkaliśmy się po raz pierwszy w kwietniu 20.04 gdzie mimo deszczowej pogody uruchomiliśmy pierwsze mecze.

Druga kolejka odbyła się przed majówką  27.04. I było to prawdziwe święto. Pogoda wszystkie zespoły. Powitania, otwarcie wszystko ułożyło się bardzo dobrze. Wszystkie dzieci które przyjechały na Better Together grały w specjalnie przygotowanych znacznikach po to by czuły, że przynależą do jednego wspólnego projektu i bawią się razem.

11.05 spotkaliśmy się po raz trzeci. Bardzo nas cieszy, że brały udział w Dzielnicowych Spotkaniach Piłkarskich także dziewczynki. Bardzo budujące jest także to, że swoją grą cieszyły oko, a przeciwnicy zawsze musieli dać z siebie wszystko.

Ostatnia kolejka była punktem kulminacyjnym Dzielnicowych Spotkań Piłkarskich na Woli, gdzie wszyscy uczestnicy dostawali nagrody, medale. Odbyła się z godnie z harmonogramem 25.05. Każda z drużyn wróciła do domu także z pięknym pucharem. Uśmiechy na twarzy które towarzyszyły były pięknym gestem dla organizator, którzy nie zapomnieli o Trenerach i także dla nich przygotowali małe upominki. Zdjęcie w ramce i wisi już w niejednej szkole i stoi na niejednym biurku przypominając Dzielnicowe Spotkania Piłkarskie „Better Together”

Projekt Dzielnicowe Spotkania Piłkarskie – „Better Together” realizujemy dzięki:

Organizator

Akademia Piłkarska AMP GOOL

 

Projekt współfinansuje 

 Miasto Stołeczne Warszawa i Miejska Wola

Patronat 

Polski Związek Piłki Nożnej