Aby zapisać dziecko należy wypełnić deklarację członkowską TUTAJ
Po rejestracji na adres mailowy otrzymają Państwo wszelkie informacje.

Akademia Piłkarska AMP GOOL organizuje nabór ciągły dla dzieci od czwartego roku życia. Nie wyklucza się udziału dzieci młodszych.

Jest to możliwe o ile w wybranej lokalizacji prowadzone są zajęcia w kategorii wiekowej Twojego dziecka. Wystarczy tylko skontaktować się ze swoim koordynatorem, który przekaże Ci dane do opiekuna wybranej jednostki..

Zawieszenia możesz dokonać w każdej chwili na dowolnie wybrany przez Ciebie okres jednego miesiąca. Zawieszenie możesz także prolongować. W tym celu skontaktuj się ze swoim koordynatorem lub zadzwoń do nas na 666111774.

To nie jest żaden problem. Treningi dostosowane są do grup wiekowych i umiejętności poszczególnych zawodników. Trenerzy wraz ze swoimi asystentami obserwują zachowania swoich podopiecznych i dokładają wszelkich starań by realizowane ćwiczenia odpowiadały poziomowi grupy. Naszych zawodników wychowujemy w duchu fair play, ucząc ich, że drużyna jest najważniejsza i należy dbać o jej członków. Jeżeli mimo wszystko dziecko nie odczuwa w pełni satysfakcji z atmosfery treningowej – prosimy o kontakt z koordynatorem klubu. Razem na pewno rozwiążemy problem. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Oczywiście! Treningi w lokalizacjach realizowane są w Twojej okolicy, z myślą o Waszym komforcie. Zajęcia na orlikach i szkolnych boiskach pozwolą Ci trenować ze znajomymi ze szkoły i podwórka. Pamiętaj, że zawsze na trening możesz zabrać swojego kolegę i wspólnie rozpocząć piłkarską przygodę!

Rodzic nie ma obowiązku zakupu sprzętu, jednak jednorodny sprzęt ułatwia organizację turniejów oraz wpływa na wizerunek drużyny przy okazji wspólnych wyjść i wyjazdów. Przy wypełnianiu deklaracji pobierana jest opłata wpisowa za którą zawodnik otrzymuję strój i oficjalną piłkę Akademii, dostosowaną do wieku dzieci.

W zależności od nawierzchni, na jakiej będą odbywać się zajęcia dziecko powinno posiadać: obuwie typu Turf – „Śniegówki” z tzw. małymi korkami na boiska ze sztuczną trawą oraz halówki z podeszwą kauczukową na sale. Na boiskach ze sztuczną nawierzchnią obowiązuje absolutny zakaz gry w korkach. Prosimy jednak nie kupować obuwia od razu. Dziecko na pierwsze treningi może przyjść w obuwiu sportowym, które zakłada na zajęcia wychowania fizycznego.

Zapraszamy do oficjalnego sklepu Akademii: www.goolshop.pl 

Dziecko w wieku 4-9 lat przyjeżdża na trening przebrane i gotowe do zajęć. Starsze roczniki mogą przebrać się  w szatniach. Ubranie zależy od warunków atmosferycznych, powinno być ciepłe i składać się z koszulki, spodenek, obuwia piłkarskiego. W momencie wyposażenia Akademii w jednorodne stroje zawodnicy przychodzą ubrani w oficjalny sprzęt Akademii i postępują z nim zgodnie z przyjęta dyscypliną sprzętową. W przypadku deszczu lub chłodu po treningu należy założyć ciepłe okrycie (kurtkę, dres).
Dziecko powinno posiadać ze sobą niegazowaną wodę mineralna (przynajmniej 0,5 l).
Dresy, bidony i inne akcesoria znajdą Państwo w sklepie Akademii: www.goolshop.pl 

Zarówno w czasie ferii zimowych i wakacji organizowane są półkolonie, zgrupowania i obozy. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na stronie www.sportowewyjazdy.pl 

Miesiąc lipiec – – Wolny od treningów (organizowane są półkolonie i obozy rekreacyjne)

Miesiąc sierpień – Pełen treningowy. Od początku miesiąc lub od połowy ze zwiększoną ilością treningów tak by ten miesiąc był traktowany jako pełny.

Jeśli ktoś nie deklaruje w tym miesiąc swojej obecności – obowiązuję opłata administracyjna: 40 zł.

Badania są bezpłatne. Klub zaleca, co oznacza, że rodzic może, ale nie musi przeprowadzić badanie dziecka. Dla najmłodszych sugeruje się wykonanie badania po zaaklimatyzowaniu zawodnika w drużynie.

Każdy z rodziców podpisuje oświadczenie do umowy, na podstawie którego rodzic przejmuje odpowiedzialność w przypadku problemów zdrowotnych dziecka do momentu wykonania badań. Podpisanie załącznika do umowy nie wyklucza wykonania w/w badań w późniejszym okresie na w/w zasadach.

Taka sytuacja może dotyczyć tylko najmłodszych zazwyczaj 3-5 latków. Wówczas wystarczy Akademii oświadczenie rodzica stanowiące załącznik do podpisanej umowy. Nie jest to zła wola lekarza, a wytyczna dotycząca dyscypliny ustalona przez  Polskie Towarzystwo Medycyny Sportu  w porozumieniu z Ministrem Zdrowia. Akademia jest przypisana do piłki nożnej, choć w głównej mierze zajęcia dla najmłodszych to zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe, stąd nie powinno być problemu z wydaniem zdolności.

Tak, organizujemy zimowe i letnie obozy. Zawodnicy szkółki biorą udział w obozie na preferencyjnych warunkach. Organizowane wyjazdy to wspaniała okazja do integracji z rówieśnikami. Miejsca obozów i wycieczek za każdym razem są starannie dobierane pod kątem bazy sportowej, atrakcji i jakości zakwaterowania.

Więcej informacji na www.sportowewyjazdy.pl 

Jest to możliwe w okresie wakacyjnym i podczas ferii zimowych. W roku szkolnym, na podstawie zawartej umowy każdy zawodnik uczestniczy w dwóch treningach.

Możliwe jest także dołączenie do innej lokalizacji, na dwa dodatkowe treningi. Dodatkowo Akademia współpracuje z innymi piłkarskimi projektami takimi jak

Programy to kolejno nastawione są na indywidualizację treningów i wieloaspektowe podnoszenie umiejętności, a także na doskonalenie warsztatu bramkarskiego.