W okresie wakacji i ferii zimowych, organizujemy Półkolonie, których tematy przewodnie nadążają za duchem czasu, dlatego co roku wychodzimy z nowymi propozycjami. Przygotowujemy niepowtarzalne Półkolonie, dostosowane do wieku uczestników. Tydzień wakacji/ferii, to niesamowita przygoda i cenna nauka. Ideą Półkolonii AMP GOOL, są elastyczne godziny opieki nad dziećmi, bliskość miejsca zamieszkania i dobra zabawa, stawiając przy tym na rozwój fizyczny i mentalny dzieci.

Podczas kilkudniowych półkolonii zapewniamy:

 • Podział na grupy wiekowe (6-7, 8-12, 13-16 lat),
 • Atrakcyjny program zarówno dla chłopców jak i dziewczynek,
 • 10% zniżki dla rodzeństwa,
 • Zabawa połączona z różnorodnymi zajęciami takimi jak: gimnastyka, sztuki walki, pierwsza pomoc, zajęcia taneczne, konkursy. Podczas naszych Półkolonii stawiamy na ogólnorozwojowe zajęcia i dobrą zabawę,
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry – większość z naszych opiekunów posiada Certyfikat opiekuna kolonijnego, ukończenia kursu pierwszej pomocy,
 • Pomoce dydaktyczne – do zajęć wykorzystywane będą różnego rodzaju pomoce edukacyjne i przybory sportowe, takie jak np. maty, prezentacje, filmiki, książki,
 • Posiłki – zapewniamy pełne wyżywienie, w którego skład wchodzą: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek, napoje,
 • Ubezpieczenie – nasi uczestnicy, mają zapewnione Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków),
 • Konkursy z nagrodami – konkurs wiedzy, Kozak CAMP, Biała Rękawiczka i inne,
 • Pamiątki – w zależności od wybranego tematu dzieci otrzymują różne upominki. Uczestnicy zachowują nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale pamiątki w postaci zdjęć, dyplomu czy filmu.
Aby sprawdzić aktualną ofertę zjedź niżej

Półkolonie Sportowo – Rekreacyjne w Wołominie

Drodzy Rodzice,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa pociechy na Półkolonie Sportowo – Rekreacyjne w Wołominie.

Data: 13 – 17.02.2023

Miejsce : I LO ul. Sasina 33 (Wjazd od średniej)

Czas zbiórka 8.00 – 8.30 – Odbiór 16.00 – 16.30

Wyżywienie :
Podczas pobytu gwarantujemy dwudaniowy obiad  + podwieczorek oraz całodzienny dostęp do wody

Co czeka uczestników półkolonii ?

Mega HIT : EPIC NERF

Nerf to zabawki za pomocą których strzela się piankowymi strzałkami. Chyba każde dziecko, które dostało kiedyś Nerfa, bawiło się z innymi dziećmi i rodzicami. Blaster Nerf niestety po jakimś czasie ląduje w szafie, a zabawa się kończy. Dlaczego nerfowe szaleństwo miałoby się skończyć na kilku bitwach? Dlatego właśnie stworzyliśmy Akademię EPIC Nerf – regularne zajęcia pozaszkolne dla miłośników piankowych blasterów.

Zajęcia powstały z myślą o dzieciach, które kochają zabawę nerfami, ale nie mają pomysłu, miejsca, ani towarzyszy do zabawy. W EPIC – Akademii Nerf tworzymy bezpieczną przestrzeń do regularnej zabawy i rozwoju z koleżankami i kolegami zafascynowanymi Nerfem. EPIC – Akademia Nerf to zajęcia, na których jest dużo ruchu, dużo śmiechu, dobrej zabawy, dużo strzelania, ale także dużo myślenia, strategii i rozwoju umiejętności pracy w zespole. W trakcie zajęć dzieci uczą się obsługi Nerfów, doskonalą technikę, celność, uczą szacunku do przeciwnika i poczują ducha rywalizacji. Wszystko to, pod okiem wykwalifikowanej kadry, która zna się na rzeczy.

HIT : Wycieczka do Centrum Nauk Kopernik w Warszawie (https://www.kopernik.org.pl/)

W Teatrze Wysokich Napięć obejrzysz wciągające spektakle z prądem w roli głównej oraz zaskakujące pokazy naukowe, podczas których nasi animatorzy prezentują eksperymenty z różnych dziedzin nauki. Naciśnij klamkę ciężkich, blaszanych drzwi, usiądź w bezpiecznej klatce Faradaya i zobacz z bliska potężne pioruny. Dowiedz się, jakie tajemnice skrywa światło, jak znaleźć środek ciężkości i dlaczego każdy może grać w naszej kopernikańskiej orkiestrze.

 • Warsztaty kulinarne z dietetyk Beatą Cieślińską – Świetna okazja do wprowadzenia nawyków żywieniowych – dzieci same przygotują pożywne posiłki, które należy spożywać przed oraz po treningu.Zajęcia z Beatą Cieślińską to 60 minut świetnej zabawy, i zapoznawania się z owocami i warzywami.Blendowanie, miksowanie, krojenie etc – nauka przyrządzania zdrowych i wartościowych posiłków pod okiem specjalisty.
 •   Trening piłkarski pod balonem  –  Trening na sztucznej nawierzchni zimową porą? Dzięki pneumatycznej hali trening na sztucznej nawierzchni jest możliwy o każdej porze roku. Będzie on dobrą odskocznią od treningów na hali.
 • Turnieje Piłkarskie : Funinho  to metoda, którą opracował trener piłkarski Horst Wein w połowie lat 80. ubiegłego wieku, służąca stymulowaniu talentu piłkarskiego wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej. To metoda, która pozwala dzieciom podejmować samodzielnie decyzje, kształtując ich inteligencję w grze. W dzisiejszym futbolu zawodnicy poza bardzo wysokimi umiejętnościami technicznymi, dużą sprawnością fizyczną, dużym doświadczeniem taktycznym oraz silną psychiką muszą wykazywać się bardzo dużą inteligencją w trakcie gry. Jest ona weryfikowana przez szybkość gry, która wymusza na zawodnikach podejmowanie decyzji w ułamku sekundy.Według twórcy metody Funino tylko odpowiednie zrozumienie istoty działań podczas gry w połączeniu z odpowiednim przygotowaniem fizycznym, technicznym i taktycznym pozwoli na inteligentne rozwiązywanie problemów podczas gry. Istotą gry jest samodzielnie podejmowanie decyzji przez zawodników, poznawanie gry i nauka poprzez zrozumienie.

Turniej 1 x 1 – każdy zagra z każdym, w tym turnieju będą padać piękne gole po znakomitych dryblingach naszych zawodników. W grze 1×1 zawodnicy                 zdobywają pewność siebie. To dobra okazja aby poćwiczyć zwody, których uczą się na treningach.

 • Wyjście do kina Helios w Wołominie – Kino Helios zlokalizowane jest w Galerii Wołomin. Posiada 4 klimatyzowane sale wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy DOLBY 5.1, srebrne ekrany najwyższej światowej jakości 4K oraz technologię DepthQ.
 • Konkursy z nagrodami : Liga Turbo Kozaka – Wykonaj zadanie techniczne i dostań się do wielkiego finału Ligi Turbo Kozaka, Konkurs wiedzy na temat piłki nożnej – myślisz że wiesz wszystko odnośnie piłki ? Sprawdź swoją więdzę na tle swoich rówieśników.
 • Strefa dmuchańców a wniej : zjeżdżalnia rekin, mała bramka celnościowa oraz dmuchane boisko do gry 1×1 

Co dodatkowo ?

 • Konkursy z nagrodami
 • Czapka zimowa z logo klubu

Cena: 750 zł

Zaliczka 300 zł płatna na 3 dni po zgłoszeniu

II rata 450 zł do 5.02 2023

Cena obejmuje ?

– Wynajęcia obiektów (hala, sala lekcyjna, hala pneumatyczna – balon)

– Zabawa w Epic Nerfy ze sprzętem i instruktorami.

– Przejazd transportem publicznym do Warszawy (pociąg + metro)
– Warsztaty kulinarne z dietetykiem (przygotowanie potraw)
– Bilet wstępu do Centrum Nauki Kopernik
– Bilety wstępu  do kina Helios
– Wyżywienie (dwudaniowy obiad, podwieczorek)
– Nieograniczony dostęp do wody
– Opiekę trenerów – wychowawców.
– Strefę dmuchańców
– Ubezpieczenie NWW
– Konkursy z nagrodami
– Czapkę zimową

Regulamin – Regulamin dla rodziców_Zima w mieście

Kadra :

Mateusz Kaczmarek – Trener UEFA C, Wychowawca

Adrian Rybak – Wychowawca, Trener UEFA B

1
2
3
I. Dane zawodnika
II. Dane opiekunów
III. Lokalizacja
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder