Michał Efir

Michał Efir

Zawodnik Legii Warszawa, środkowy napastnik jego największe sukcesy:

  • Wicemistrz Polski Juniorów 2009
  • Wicemistrz MESA 2010, 2011
  • Mistrz MESA 2012
  • Najlepszy zawodnik MESA 2011/12

„Akademię Młodego Piłkarza GOOL tworzą ludzie, którzy wkładają w ten projekt dużo serca. Wzięli oni pod swoje skrzydła wielbicieli futbolu i poprzez zabawę, przekazują im swoje piłkarskie doświadczenie. Co więcej – Akademia to nie tylko klub sportowy, to wielka sportowa rodzina, w skład której wchodzą wszyscy zawodnicy,  trenerzy oraz zaangażowani rodzice. To wspaniałe piłkarskie przedsięwzięcie. Popieram to, że Akademia stara się zaszczepić sportowego ducha już u tak małych dzieci – to niesamowite, że w treningach biorą udział nawet 4-latkowie! Kiedyś to było niemożliwe. Co więcej – wśród zawodników są także dziewczynki. Cieszę się, że klub rozwija się, a zawodnicy robią wyraźne postępy- osobiście trzymam kciuki za Akademię i życzę dużo sportowych sukcesów!”

Michał odwiedził Akademię podczas Wielkiego Turnieju Mikołajkowego w Grudniu 2012 r. Zapraszamy do polubienia FANPAGE naszego przyjaciela
https://www.facebook.com/MichalEfirFanpage?ref=ts&fref=ts

Igor Lewczuk

Zawodnik Zawiszy Bydgoszcz jego największe sukcesy:

  • Sezon 2009/2010 – Zdobycie Pucharu Polski
  • Sezon 2010/2011 – Wicemistrzostwo Polski
  • Sezon 2010/2011 – Finał Pucharu Polski
  • 12.01 2014 r. – Debiut w Reprezentacji Polski

„Popieram działania Akademii Młodego Piłkarza GOOL przede wszystkim za to, że zachęcają do gry na boiskach, a nie na ekranie komputera. Oprócz umiejętności piłkarskich, Akademia stara się kształtować także charakter i pozytywne podejście do życia oraz futbolu. Na każdym treningu dzieci nie tylko poznają podstawowe elementy piłki nożnej, ale też uczą się współpracy, systematyczności i zdrowej rywalizacji. Akademię stworzyli młodzi ludzie, którzy sami kochają grać w piłkę, a teraz pragną tą miłością zarażać nasze najmłodsze pokolenia. Brawo, trzymam kciuki za dalszy rozwój Akademii i jej wszystkich zawodników! 

Zapraszamy do polubienia FAN PAGE naszego przyjaciela:
https://www.facebook.com/pages/Igor-Lewczuk/190131184511721?fref=ts

Odwiedzili nas

Dariusz Dźwigała

Były piłkarz z 268 spotkaniami na poziomie Ekstraklasy. Trener takich klubów jak Arka Gdynia, Dolcan Ząbki czy Polonia Warszawa.

Mateusz Wieteska

Piłkarz Legii Warszawa.Grał także w Reprezentacji Polski U – 21. Występuje na pozycji obrońcy. Z Legią Warszawa zdobył 2 tytuły Mistrza Polski.

Jakub Rzeźniczak

Piłkarz Wisły Płock, były zawodnik Legii Warszawa z którą odnosił sukcesy takie jak zdobycie Mistrzostw Polski (5 razy), krajowe puchary (6 razy) super puchar Polski (1 raz). W barwach Legii rozegrał 357 spotkań. W latach 2008 – 2014 występował w Reprezentacji Polski.

Tomasz Sokołowski

Były zawodnik Legii Warszawa, uczestnik Ligi Mistrzów, Zdobywca Mistrzostwa Polski (2002r.), Pucharu Polski (1997r.) oraz Super Pucharu Polski (1997r.)  W Legii rozegrał 291 spotkań i strzelił 42 gole.

Michał Żewłakow

Były piłkarz Reprezentacji Polski ( uczestnik Mistrzostw Świata 2002, 2006. Mistrzostw Europy 2008). Grał w takich klubach jak Polonia Warszawa, KSK Beveren, RSC Anderlecht oraz Legia Warszawa. Po zakończonej karierze sportowej pracował jako Dyrektor Sportowy Legii Warszawa a później Dyrektor Sportowy Zagłębia Lubin a następnie Dyrektorem Sportowym Motoru Lublin. + Foto