Dlaczego Akademia Młodego Piłkarza GOOL?

Rozwój zawodnika: Treningi prowadzone są już od 6 roku życia. Grupy zajęciowe dopasowane są do wieku oraz poziomu dziecka. Trenujemy przez 10 miesięcy w roku!

Turnieje i dodatkowe projekty: Autorskie Turnieje Dzieci-Dzieciom, Moje Mini Euro oraz Spotkania Piłkarskie Better Together zapewniają udział, zabawę oraz nagrodę każdemu zawodnikowi Akademii. Dodatkowym projektem są dedykowane jednostki bramkarskie.

Ścieżka Rozwoju: Ścieżka rekreacyjna, gdzie skupiamy się na zawodnikach rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną oraz stała ich obserwacja. Ścieżka ligowa dla zawodników wykazujących zaawansowany poziom gry.

Trenerzy: Nasi Trenerzy to wyjątkowi fachowcy w dziedzinie nauczania piłki nożnej (Kursy UEFA A, UEFA B, UEFA C) oraz wyjątkowi pedagodzy m.in. nauczyciele szkolni.

Przewagi Akademii

Rozwój podopiecznych AMP GOOL, jest dla nas najważniejszy. Dlatego przykładamy najwięcej starań do jakości treningów oraz modernizacji baz szkoleniowych, mając na celu przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie Twojego dziecka. Aby przybliżyć Ci cechy, które wyróżniają nas spośród innych klubów piłkarskich, postanowiliśmy podzielić je na 3 grupy.

Profesjonalna kadra

Grupa 30 Trenerów , prócz szkoleń uprawniających ich do pracy z dziećmi i potwierdzających kompetencje trenerskie (licencje UEFA A, B, C), systematycznie bierze udział w szkoleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Możliwość odrabiania treningów

W naszej Akademii każdy trening, który z różnych względów (pogodowych, zdrowotnych, świątecznych) musi zostać odwołany, zostaje odrobiony w możliwie najszybszym i dogodnym dla rodziców i trenerów terminie.

Rozwój i szkolenie

Autorski system rozgrywek

Spotkania Piłkarskie Better Togheter, to pionierski projekt pozwalający na rywalizację zawodników w myśl zasady fair play i idei zespołowości. Odbywające się rozgrywki, w pełni dostosowane do poziomu oraz wieku zawodników, zapewniają nie tylko piłkarskie emocje, ale przygotowują uczestników do piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie.

Dwie ścieżki kariery

Stawiamy na zrównoważony rozwój naszych zawodników. Tym, którzy dopiero do nas dołączają proponujemy tzw. Ścieżkę Rekreacyjną, gdzie skupiamy się na zawodnikach rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną i bacznej obserwujemy ich postępy. Uczestnicy wykazujący zaawansowany poziom gry mogą skorzystać z wyboru ścieżki Ligowej  – nasi reprezentanci zasilają dziś najlepsze Akademie Piłkarskie klubów grających w Ekstraklasie, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia.

Treningi dopasowane do grup wiekowych

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie samopoczucie dziecka podczas zajęć. Dlatego każda nasza grupa treningowa jest w pełni dostosowana do wieku uczestników. Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia odpowiednich warunków rozwojowych nawet najmłodszym zawodnikom.

 

Rozrywka i edukacja

Turnieje z nagrodami i medalami

Dzieci-Dzieciom, Moje Mini Euro, to pionierskie projekty pozwalające na rywalizację zawodników w myśl zasady fair play i idei zespołowości. Odbywające się dwa razy w roku rozgrywki, w pełni dostosowane do poziomu oraz wieku zawodników, zapewniają nie tylko piłkarskie emocje, ale przygotowują uczestników do piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie. Uczestnicy podczas turniejów otrzymują pamiątkowe medale i nagrody.

Integracja służąca rozwojowi

Akademia Piłkarska AMP GOOL, oferuje szeroką gamę możliwości służących integrowaniu zespołów, zarówno trenerów jak i uczestników. Są to między innymi dedykowane obozy sportowe i półkolonie w okresie wakacji oraz ferii zimowych, treningi z rodzicami. W ten sposób budujemy ducha drużyny.

Nabór

Akademia Piłkarska GOOL  organizuje nabór ciągły dla chłopców i dziewczynek w  kategoriach wiekowych (już od 6. roku życia):

  • 6 lat: SKRZAT,
  • 7-9 lat: ŻAK,
  • 10-11 lat: ORLIK,

W naszym klubie poziom grup dopasowany jest do wieku i umiejętności dziecka. Ponadto, do drużyny w jednej z około 20  lokalizacji( zrobić przekserowanie do naszych lokalizacji) , można dołączyć w dowolnym momencie sezonu.

Dla kogo jest Akademia?

Treningi skierowane są dla chłopców i dziewczynek już od 4. roku życia, chcących rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Jeżeli zaczynasz przygodę z piłką nożną przyjdź na 2 próbne treningi. Jeśli jednak trenujesz w innym klubie, możesz spróbować swoich sił w drużynach ligowych  Akademii Piłkarskiej GOOL. W tym celu skontaktuj się z biurem Klubu.

tel.: 666 – 111 – 774
mail.: biuro@ampgool.pl

Jak dołączyć do Akademii?

  1. Zarejestruj się na naszej stronie – aby przejść do formularza, kliknij tutaj.
  2. Przyjdź na 2 próbne treningi w wybranej przez Ciebie lokalizacji.
  3. Dołącz do Akademii Piłkarskiej GOOL  na dłużej – trenuj i baw się razem z nami!

Grupa A – najmłodsi  – 6 lat (Skrzaty)

W tej kategorii wiekowej piłkarze mają przede wszystkim poznać piłkę za pomocą ogólnych zadań ruchowych. Treningi najczęściej przeprowadzane są w formie ćwiczeń oswajających z futbolówką – zabaw i gier. Na razie jest zbyt wcześnie, żeby zawodnicy uczyli się taktyki.

Na zajęciach wykorzystywane są bramki namiotowe – odpowiednie dla dzieci w tym wieku. Główną umiejętnością doskonaloną podczas tego etapu treningu jest motoryka gry.

Grupy B1, B2 – 7 – 9 lat, 10 – 11 lat (Żaki, Orliki)

Podczas kolejnego etapu kariery, zawodnicy dalej pracują nad rozwojem koordynacji i motoryki. Uczą się jak radzić sobie na boisku poprzez grę na coraz większych powierzchniach boiska. Podczas niej przyswajają ogólne umiejętności techniczne, a także poprawiają sprawność ruchową.

Kontakt

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu treningów dostępne są na naszej stronie (po wyborze odpowiedniej lokalizacji). Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w poszczególnych miejscowościach, znajdą Państwo w zakładce LOKALIZACJE.(zrobić przekserowanie do naszych lokalizacji)

W razie pytań prosimy o kontakt – INFOLINIA – tel. 666 – 111 – 774  (godz. 10.00-18.00)