Partner

Partner Sportowy

Legia Soccer Schools to profesjonalne szkolenie piłkarskie dzieci i młodzieży według metodologii i filozofii Legii Warszawa. Najmłodszym dzieciom (3-7 lat) proponujemy zajęcia w Piłkarskich Przedszkolach w kilku lokalizacjach: Wołomin, Zielonka, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Siedlce.

www.legiasoccerschools.pl

Partner

Partner Dietetyczny

GreenBox – Tworzymy rodzinną firmę z dobrymi tradycjami żywieniowymi oraz pasją do zdrowego jedzenia i gotowania. Łączymy tradycje z wiedzą o prawidłowym żywieniu i nowoczesnymi rozwiązaniami dietetycznymi. Najważniejszy jesteście dla nas Wy, drodzy Klienci. Dbamy o to byście jedli ze smakiem i do syta. Dbamy również o to, byście mogli realizować swoje cele: sportowe, zawodowe i dietetyczne. Nasz dietetyk trzyma pieczę nad menu, by było zdrowe i bogate we wszystkie niezbędne składniki. Nasi kucharze sprawiają, że jedzenie jest smaczne i przygotowane z najlepszych składników. Działamy w duchu zasady zero waste i optymalizujemy system dostaw dbając o środowisko. Pracujemy, by zaoszczędzić Wasz czas i dawać radość ze zdrowej diety dla każdego.

Green-box.pl

Partner

Partner Turystyczny

Sportowewyjazdy.pl – Organizacja wyjazdów sportowo-rekreacyjnych, integracyjnych, zielonych szkół, kolonii, półkolonii i obozów sportowych

www.sportowewyjazdy.pl

GOOLSHOP.PLPartner Techniczny

GOOLSHOP.PL  – oficjalny sklep Akademii Młodego Piłkarza GOOL. W ofercie oficjalne stroje treningowe, meczowe, dresy, ortaliony oraz wiele gadżetów.

www.goolshop.pl