Jeżeli Wasze pociechy są zadowolone z naszych treningów, polećcie sekcję piłki nożnej lub sekcję piłki siatkowej w AMP GOOL, a w zamian otrzymacie 1 miesiąc składki członkowskiej za symboliczne 1 zł.

 

Aktualnie prowadzimy nabory chłopców i dzewczynek:

 • do sekcji piłki nożnej w rocznikach 2017 – 2010,
 • do sekcji piłki siatkowej klasy IV – VI,

 

Co należy zrobić? Wystarczą dwa kroki!

 1. Polecić Akademię nowemu zawodnikowi i zaprosić do wstąpienia w szeregi Klubu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://www.ampgool.pl/zapisz-sie/
 2. Opiekun nowo zgłaszanego zawodnika podczas rejestracji musi odpowiedzieć na pytanie w formularzu: „Z jakiego źródła dowiedzieli się Państwo o Akademii Młodego Piłkarza GOOL?” i zaznaczyć odpowiedź „Z polecenia”, a następnie podać imię i nazwisko osoby polecającej.

Osoba polecająca otrzyma 1 miesiąc treningów za złotówkę, a osoba polecona (nowy członek Klubu) 1 miesiąc treningów za 50% obowiązującej w danej lokalizacji składki członkowskiej!

Uwaga: osoba polecająca musi mieć skończone 18 lat!

 

KORZYŚCI Z WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI:

 • *Dla rodzin, które są już w Akademii*
  Przyprowadź kolegę/koleżankę a otrzymasz 1 miesiąc składki członkowskiej za 1zł, polecając Akademię nowemu zawodnikowi, który zarejestruje się w klubie i zachowa aktywną deklarację członkowską.
  – 1 zawodnik = 1 miesiąc za 1zł
  – 2 zawodników = 2 miesiące za 1zł, itd.
  Im więcej zawodników dołączy do Akademii z Twojego polecenia, tym więcej miesięcy za 1zł otrzymasz!     
 • *Dla rodzin, które dołączą do Akademii*
  Nowy zawodnik otrzymuje 2 treningi gratis, a po zarejestrowaniu, 50% składki członkowskiej na pierwszy miesiąc treningów.

  Po zapisie zawodnik otrzyma:
 • dołączając do sekcji piłki nożnej
  – oficjalną Piłkę Treningową Akademii w rozmiarze 4 – dedykowanym dla dzieci,
  – oficjalny strój treningowy Akademii (koszulkę, spodenki i getry),
 • dołączając do sekcji piłki siatkowej
  – oficjalną koszulkę treningową Akademii,

 

Zadzwoń i skorzystaj z BEZPŁATNYCH treningów:

 

DOŁĄCZ DO NAS – ZOSTAŃ PIŁKARZEM LUB SIATKARZEM!

 

Regulamin promocji:

 1. Akcja Składka członkowska  za 1zł, obowiązuje w okresie od 01.03.2023r. (godz. 0:00) do 31.03.2023r. (godz. 24:00).
 2. Wszystkie zgłoszenia dokonane przed 01.03.2023r. oraz po 31.03.2023r. nie biorą udziału w akcji.
 3. Akcja jest rozliczana w formie pełnych miesięcy kalendarzowych, a więc kwota składki członkowskiej w wysokości 1zł nadawana jest na pierwszy pełny miesiąc, licząc od daty zapisu.
 4. Wraz z każdym nowo poleconym zawodnikiem, akcja przedłuża się o następny miesiąc. Zgodnie z tym, osoba polecająca Akademię przykładowo 3 nowym zawodnikom – którzy zarejestrują się i wskażą osobę polecającą – otrzyma możliwość trenowania przez 3 miesiące ze składką członkowską w wysokości 1 zł za każdy miesiąc.
 5. Akcja trenuj za 1zł, kierowana jest do rodziców dzieci, którzy mają podpisane deklaracje członkowskie i aktywnie biorą udział w treningach.
 6. W przypadku zapisanego rodzeństwa w Klubie, zniżka w kwocie składki członkowskiej z tytułu polecenia Akademii, przyznawana jest zawodnikowi, którego składka członkowska w Klubie jest mniejsza.
 7. Akcja nie dotyczy polecenia Akademii rodzeństwu (w przypadku przyznania zniżki, Opiekunami prawnymi polecanego dziecka muszą być inne osoby niż osoby polecające).
 8. Akcja przestaje obowiązywać w momencie wypowiedzenia deklaracji członkowskiej przez osobę poleconą przez Państwa.
 9. Okres akcji nie obejmuje okresu wypowiedzenia, ten zgodnie zapisami w Regulaminie Klubu, jest okresem pełnopłatnym, nieobjętym ulgami.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w promocji!!

 • Priorytetem naszej Akademii jest wywołanie uśmiechu i radości wśród dzieci, właśnie poprzez pobudzenie aktywności fizycznej. Naszym celem jest kształtowanie ogólnej sprawności fizycznej u dzieci, mając na uwadze ich prawidłowy rozwój.
 • Akademia propaguje wśród najmłodszych zasady gry Fair-Play, rozwijanie i poszerzanie ich zainteresowań oraz przygotowanie do zdrowej rywalizacji sportowej.
 • Stawiamy na przełamywanie barier poprzez nauczanie umiejętności radzenia sobie z porażkami, jednocześnie zaszczepiając w nich radość przeżywania sukcesów własnych, jak i całej drużyny.
 • Nasza Akademia jako jedna z nielicznych Akademii Piłkarskich, współpracuje z klubem Legia Warszawa. Dzięki temu najzdolniejsze dzieci mogą trafić do największego klubu piłkarskiego w Polsce. Pragniemy spełnić piłkarskie marzenie dzieci i młodzieży!