sportowewyjazdy.plNasz Klub od blisko 10 lat organizuje Obozy i kolonie dla naszych podopiecznych i nie tylko.

CAMP AMP GOOL – to wyjątkowa oferta aktywnego spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie wiedzę fachowców sportowych, a także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami. Dla naszych młodych podopiecznych mamy zawsze przygotowaną potężną porcję atrakcji, na każdą okazję. Wszystko na sportowo!

Nasze wyjazdy to wspaniała okazja do integracji z rówieśnikami. Aktywność sportowa wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie. Destynacje naszych obozów i wycieczek staranie dobieramy pod kątem bazy sportowej, atrakcji i jakości zakwaterowania. Wszystko po to, by stworzyć najlepsze warunki do WSPÓLNEJ SPORTOWEJ ZABAWY.

Nasza oferta skierowana jest dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 16 lat. Czasami jednak wychodzimy poza schemat. Organizujemy także obozy rodzinne, w których mogą uczestniczyć rodzice. To wspaniała okazja do spędzenia wakacji z dzieckiem bez konieczności martwienia się, że może się znudzić. Z nami nikt się nie nudzi!

Dostarczamy ogromne porcje frajdy wszystkim. Dla chcących spędzić czas w mieście proponujemy półkolonie i urodziny, a pragnącym poznawania nowych miejsc polecamy obozy, wycieczki i zielone szkoły.

Sprawdź aktualną ofertę tutaj