Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Dzieci-Dzieciom razem dla Mateuszka” IZER Cup 11-12 grudnia 2021r.

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do organizacji VI edycji Charytatywnego Turnieju „Dzieci-Dzieciom”. Celem tegorocznej edycji, jest zbiórka funduszy na rehabilitację oraz dostosowanie łazienki do potrzeb niepełnosprawnego Mateuszka Kurlanda, mieszkańca Marek.

Kilka słów o naszym bohaterze.

Mateuszek już od porodu miał bardzo ciężko sytuacje, 12 godzin po porodzie okazało się szarzeje a lekarze nie wiedzieli dlaczego.  Dopiero na drugi dzień Mateusz leżał w inkubatorze podpięty pod elektrody, pulsometr, częściowo wspomagany tlenem. Został przewieziony w stanie ciężkim na oddział intensywnej terapii. Został zaintubowany i wszystko wskazywało na to, że niestety będzie musiał mieć założone dojście do dróg oddechowych – rurkę tracheotomijną. Cały czas była nadzieja że wspomaganie oddechu nie będzie potrzebne, lecz po dwóch miesiącach Mateusz został wypisany do domu na domowym respiratorze.

Nasz Wielki Prestiżowy turniej odbywać się będzie 11-12 grudnia 2021r, wydarzenie będzie miało charakter bezpłatny i w turnieju weźmie udział blisko 500  zawodników (dzieci) z całego Mazowsza. Cały turniej będzie trwał 2 dni wszystko po to by poprzez grę w piłkę nożną i wielką rywalizacje sportową nieść naszemu Mateuszkowi potrzebną pomoc. Podczas trwania piłkarskich zmagań będziemy zbierać fundusze na rehabilitacje naszego bohatera , który zamieszkuje miejscowość Marki w Powiecie Wołomińskim.

Cena za zdrowie Mateuszka jest ogromna i wynosi ponad 97.000 zł. Na portalu „POMAGAM.PL” https://pomagam.pl/mateuszkurlanda trwa zbiórka, na której zebrano ponad 41.000zł.

Poprzez organizację Charytatywnego Turniej Piłki Nożnej „Dzieci-Dzieciom razem dla Mateuszka” IZER Cup 11-12 grudnia 2021r., chcemy jeszcze bardziej nagłośnić akcję i pomóc w dalszej zbiórce.

Z całego serca zapraszamy do wsparcia naszej idei pomagania poprzez sport. Wspólnie liczymy, że uda nam się osiągnąć zamierzony cel. Dotychczas we wsparcie i promocję Turnieju, poprzez udzielenie patronatu, wsparcia finansowego, rzeczowego, informacyjnego lub organizacyjnego, włączyły się poniżej wymienione władze samorządowe, sponsorzy i partnerzy – za co serdecznie dziękujemy!!!

 

Harmonogram Turnieju

11 grudnia 2021r. (sobota) rocznik 2011 i starsi

FOR FUN

8:30 – zbiórka drużyn w kategorii FOR FUN

12:30 – dekoracja

 

FOR PLAY

12:30 – zbiórka drużyn w kategorii FOR PLAY

16:30 – dekoracja

 

12 grudnia 2021r. (niedziela) roczniki 2015, 2014 i 2013/2012

FOR FUN

Rocznik 2015:

8.30 – zbiórka rocznika 2015

10.45 – dekoracja

 

FOR FUN

Rocznik 2014:

10.45 – zbiórka rocznika 2014

13.00 – dekoracja

 

Rocznik 2013/2012:

FOR FUN

13.00 – zbiórka rocznika 2013/2012

16.00 – dekoracja

 

FOR PLAY

15.50 – zbiórka

18.20 – dekoracja

 

Sprawy organizacyjne

Szanowni Państwo, z uwagi na fakt, że Turniej rozgrywany jest w czasie trwania pandemii, w trosce i z obowiązku o zdrowie wszystkich zainteresowanych oraz w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy sanitarne, zobowiązani jesteśmy do spełnienia prawnego obowiązku, nakładającego na organizatora wymóg organizacji imprezy sportowej z 50% obłożeniem pojemności obiektu. W związku z powyższym, decyzją Zarządu Klubu, obowiązują poniższe procedury bezpieczeństwa:

– na obiekcie w czasie trwania Turnieju może przebywać jedno dziecko i jeden rodzic (zasada 1+1),

– przy wejściu prowadzony będzie za pośrednictwem termometru bezdotykowego, pomiar temperatury u osób wchodzących – każda osoba jest zobligowana do poddania się kontroli przed wejściem na obiekt,

– przed wejściem na obiekt, a także podczas pobytu, prosimy dezynfekować ręce przygotowanymi do tego celu płynami,

– na terenie obiektu obowiązuje obligatoryjny nakaz zasłaniania ust i nosa maseczką,

– osoby wykazujące oznaki przeziębienia, proszone są o pozostanie w domach,

– prosimy, aby zawodnicy do momentu wejścia na obiekt używali maseczek, przemieszczali się na obiekcie w ramach swojego zespołu, w miarę możliwości nie mieszali się z innymi uczestnikami poza boiskiem, a także bezwzględnie słuchali poleceń trenerów/opiekunów i przedstawicieli organizatorów.

Bardzo żałujemy, że nie wszystkie chętne osoby będą mogły wejść na obiekt, gdyż to Wy droga publiczności nadajecie kolorytu całemu Turniejowi i w pozytywny sposób nakręcacie wydarzenia sportowe na boisku. Ale każdy wie, w jak trudnym czasie przyszło nam żyć.

 

Dla wszystkich Państwa zainteresowanych Turniejem i tym co się na bieżąco będzie na nim działo, udostępnimy do pobrania specjalną aplikację, która pozwoli śledzić przebieg meczu, sprawdzić aktualny wynik, tabelę i klasyfikację strzelców. Więcej o aplikacji poniżej.

Aplikacja Virium, dostępna do pobrania w sklepie Play pod linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.playooleague.player&gl=PL

Uruchomienie aplikacji:

 • pobieramy i instalujemy aplikację,
 • klikamy przycisk (Zacznij Korzystać),
 • klikamy przycisk (Dodaj),
 • wpisujemy kod dostępu organizatora: AMP GOOL

Z tego miejsca dziękujemy firmie Virium, za bezpłatne udostępnienie aplikacji.

 

Podobnie, jak w zeszłym roku, przed wejściem czekać będzie na Państwa Wolontariusz, który będzie prowadził zbiórkę do puszki w formie cegiełki. Za wsparcie zbiórki i zasilenie puszki minimalną kwotą 10zł, otrzymają Państwo pamiątkową szklankę z naklejką z logo Turnieju Dzieci-Dzieciom. Szklanki ufundowała firma Termisil Huta Szkła Wołomin, za co serdecznie dziękujemy.

Dodatkowo przed każdą ceremonią wręczenia nagród, zbierać będziemy do specjalnie przygotowanej i oznaczonej na ten cel puszki, tzw. cegiełki w proponowanej kwocie 10zł. Jeśli ktoś z Państwa czuje się na siłach wesprzeć zbiórkę większą kwotą pieniędzy, serdecznie dziękujemy. Wobec powyższego bardzo Państwa prosimy o przygotowanie i przekazanie swoim dzieciom podanej kwoty, aby te razem ze swoimi koleżankami i kolegami z drużyny, mogły wspólnie wrzucić do puszki. Całość zebranych do puszek datków zostanie przekazana na pomoc Mateuszkowi.

 

Licytacje

W trakcie trwania Turnieju, na żywo oraz za pośrednictwem klubowego Facebooka, prowadzić będziemy licytacje przekazanych przedmiotów, które otrzymaliśmy od naszych przyjaciół, partnerów i ludzi dobrej woli. Chcesz zdobyć pamiątkowy przedmiot z autografem swojego idola, albo voucher na udział w jednej z wielu atrakcji, a przy okazji wesprzeć zbiórkę funduszy dla Mateuszka? Nic prostszego – dołącz i licytuj! Szczegóły na Facebookowym profilu Akademii. Zapraszamy.

Nie zwlekaj, dołącz do naszego fanpage’a na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/ampgool i zawalcz o wybrany przedmiot! Pierwsza licytacja już w sobotę 11 grudnia 2021r.Nie przegapcie okazji!

W ofercie licytacji znajdą Państwo, m.in.:

 • Oficjalna piłka Mistrzostw Europy 2020 z autografem Bartosza Kapustki przekazana do licytacji przez Koordynatora AMP Wola Pana Łukasza Kacprzaka,
 • oficjalna piłka Mistrzostw Europy 2020 z autografami Kapitana Reprezentacji Polski AMP Futbol – Przemysława Świercza i najlepszego strzelca Bartosza Łastkowskiego – zwanego Polskim Messim, przekazana do licytacji przez Koordynatora AMP Wola Pana Łukasza Kacprzaka,
 • Koszulka z autografami zespołu Legii Warszawa,
 • Voucher na dietę o wartości 1000zł z oferty firmy GreenBox,
 • Piłka z autografami piłkarzy reprezentacji Polski – Krzysztofa Piątka i Przemysława Płachety, przekazana przez Fundację Poland 21C,
 • Rękawica bokserska z autografami Kamila Szeremety i Fiodra Łapina,
 • Koszulka Reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego,
 • Koszulka AMP GOOL z autografem Igora Lewczuka,
 • Płyty z autografem wokalisty zespołu disco polo Albik,
 • Vouchery na wstęp do Jump World Park Trampolin w Warszawie,
 • Voucher na zwiedzanie Sejmu Rzeczypospolitej,
 • Vouchery na pokazy zwierząt egzotycznych od Warsztaty Edukacyjne Zwierzęta Dzieciom Katarzyna Kotkiewicz,
 • 4 karnety (na 4, 8, 12 wejść i open) ważne 30 dni do wykorzystania w pół roku przekazane przez Studio Duczki,
 • Voucher na 3 dniowy pobyt w górach w tygodniu z wyżywieniem i parkingiem przekazany przez Blue Mountain Resort,
 • 3 vouchery na wejście i zabawę dziecka w sali zabaw Radosne Urwisy,
 • Karnet dla 1 osoby (młodzież lub dorosły) na miesiąc zajęć samoobrony oraz 4 dodatkowe karnety w ramach nagród do loterii fantowej przekazane przez Szkołę samoobrony i walki wręcz Osiris Fight Club,

 

Miejsce rozgrywania Turnieju

Hala sportowa 1 Liceum Ogólnokształcącego w Wołominie ul. Sasina 33 (wejście z parkingu od strony ulicy Średniej).

 

Jak dojechać – mapka

 

Sponsorzy i partnerzy Turnieju

Zadanie dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego

 

Zapraszamy na: https://mazovia.pl/ 

 

Sponsor tytularny Turnieju:

Stowarzyszenie Służb Antyterrorystycznych IZER – to stowarzyszenie organizujące i prowadzące szkolenia, treningi oraz warsztaty w oparciu o bazy szkoleniowe i ośrodki treningowe własne oraz współpracujących organizacji o podobnych profilach. Ośrodki treningowe zlokalizowane są w rejonach górskich, nadmorskich i poligonowych.

Szkolenia, treningi i warsztaty prowadzone przez instruktorów i szkoleniowców z praktyką i dużym doświadczeniem antyterrorystycznym w zakresie:

 • strzelectwa bojowego,
 • spadochroniarstwa,
 • wspinaczki,
 • nurkowania,
 • lotów szybowcem,
 • surviwal’u,

Więcej o Stowarzyszeniu Służb Antyterrorystycznych IZER na: https://izer.com.pl/

 

Sponsor Turnieju:

 

Patronat honorowy nad Turniejem objęli:

 

Patronat nad Turniejem objęli:

 

Patronat medialny nad Turniejem objęły redakcje:

 

Partnerzy Turnieju:

Wszystkim instytucjom, firmom i osobom prywatnym, serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie, przekazane przedmioty na nagrody i licytacje.

 

Organizator Turnieju:

 

Szczegółowych informacji odnośnie przydziału do drużyny i spraw organizacyjnych udzielają trenerzy. Prosimy o kontakt telefoniczny, bądź bezpośredni po treningach z poszczególnymi trenerami prowadzącymi grupy treningowe.

 

Do zobaczenia na Turnieju. Będzie się działo!!!