Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Dzieci-Dzieciom razem dla Przemka” 9-10 grudnia 2023r.

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do organizacji VIII edycji Charytatywnego Turnieju „Dzieci-Dzieciom”. Celem tegorocznej edycji, jest zbiórka funduszy na leczenie Przemysława Woźniaka, 18-letniego mieszkańca Wołomina i ucznia miejscowej szkoły średniej – 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Wacława Nałkowskiego.

Kilka słów o naszym bohaterze.

Trzy lata temu u Przemka zdiagnozowano śmiertelną chorobę, guza wątroby – guz wątrobowokomórkowy z przerzutami do płuc 4-go stadium. Od tego czasu rozpoczął walkę o życie, a oddział onkologii stał się jego drugim domem. Przeszedł ciężką i wielogodzinną operację. Przyjął bardzo dużo wlewów chemii. Jego organizm jest bardzo osłabiony. Wymaga m.in. specjalistycznych leków na wątrobę, które nie są refundowane, a koszt ich zakupu wynosi średnio 15.000 zł i wystarcza zaledwie na 2 do 3 miesięcy.

Przemek potrzebuje pomocy na dalsze leczenie, na leki, na suplementy, na dojazdy do szpitala i na swoje codzienne potrzeby. Rodzice samodzielnie, nie są w stanie udźwignąć takich kosztów. Dlatego wraz z dyrekcją 1 LO w Wołominie, chcemy im i Przemkowi pomóc.

Gdy dowiedzieliśmy się o Przemku i jego problemie, postanowiliśmy mu pomóc poprzez organizację Turnieju. Nasz wielki i prestiżowy Turniej odbywać się będzie 9 i 10 grudnia 2023r. na hali 1 Liceum Ogólnokształcącego w Wołominie (ul. Sasina 33). Wydarzenie będzie miało charakter bezpłatny i ogólnodostępny, a w samych rozgrywkach piłkarskich udział weźmie blisko 500 zawodników (dzieci) z całego Mazowsza. Cały turniej będzie trwał 2 dni, wszystko po to, aby poprzez grę w piłkę nożną i wielką rywalizacje sportową, nieść Przemkowi potrzebną pomoc. Celem tegorocznej edycji Turnieju, jest zbiórka pieniędzy, z których finansowane będą zakupy leków dla Przemka.

Na portalu Pomagam.pl utworzona została zbiórka na rzecz Przemysława (https://pomagam.pl/krypfy), której celem jest zebranie 50.000 zł. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia strony poprzez użycie załączonego linku lub skorzystanie z poniższego kodu QR i wpłacenie dowolnej kwoty, która wesprze zbiórkę, za co w imieniu Przemka i jego rodziców bardzo dziękujemy.

Zapraszamy również do odwiedzenie i śledzenia oficjalnego fanpage’a wydarzenia na Facebook:

https://facebook.com/events/s/charytatywny-turniej-pi%C5%82ki-noz/657766226255695/

 

Na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Dzieci – Dzieciom razem dla Przemka” składa się dwudniowy cykl zmagań piłkarskich:

  • 9 grudnia (sobota) – zagrają dzieci urodzone w rocznikach od 2014 do 2010
  • 10 grudnia (niedziela) – zagrają dzieci urodzone w rocznikach od 2017 do 2015

Miejsce rozgrywania Turnieju: Hala sportowa przy 1 Liceum Ogólnokształcącym w Wołominie ul. Sasina 33.

 

Projekt współfinansowany przez

Harmonogram Turnieju

9 grudnia 2023r. (sobota) rocznik 2014:

8:30 – zbiórka drużyn

9:00 – 10:50 – rozgrywki

11:00 – dekoracja

 

9 grudnia 2023r. (sobota) roczniki 2012/2013:

11:00 – zbiórka drużyn

11:30 – 14:12 – rozgrywki

14:20 – dekoracja

 

9 grudnia 2023r. (sobota) rocznik 2011 i starsi:

14:20 – zbiórka drużyn

15:00 – 17:42 – rozgrywki

18:00 – dekoracja

 

10 grudnia 2023r. (niedziela) roczniki 2016/2017:

8:30 – zbiórka drużyn

9:00 – 11:10 – rozgrywki

11:20 – dekoracja

 

10 grudnia 2023r. (niedziela) rocznik 2015:

11:20 – zbiórka drużyn

12:00 – 15:00 – rozgrywki

15:20 – dekoracja

Linki do strony, gdzie można śledzić przebieg Turnieju

Dla wszystkich Państwa zainteresowanych Turniejem i tym co się na bieżąco będzie na nim działo, udostępniamy linki do strony, która pozwoli śledzić przebieg Turnieju, sprawdzić wyniki, tabelę i klasyfikację strzelców. Dla każdego rocznika przygotowaliśmy osobny link. Oto one:

 

Cegiełka od drużyny

1. Przez najbliższy tydzień (4-8 grudnia 2023r.) na treningach, trener będzie przyjmował wpłaty gotówkowe od dzieci lub ich rodziców.

2. Wysokość indywidualnego datku od osoby jest dobrowolna, z tym założeniem, że jeśli kogoś nie będzie stać na datek, wpłaca mniej, a jeśli będzie miał życzenie wpłacić więcej, to też takie wpłaty są mile widziane.

3. Zebrane cegiełki, trener wpłaci najpóźniej do 15 grudnia 2023r. (piątek) przelewem na konto zbiórki na rzecz Przemka na portalu Pomagam.pl (link do zbiórki: https://pomagam.pl/krypfy) tytułując przelew w miejscu „Podpis”, jako: nazwa lokalizacji z dopiskiem Dzieci-Dzieciom (np. AMP Łosice Dzieci-Dzieciom).

4. Na Turnieju Trener otrzyma planszę (cegiełkę), na której wpisze dokładnie tę kwotę którą zabrał w ramach drużyny i przekaże tę symboliczną cegiełkę podczas oficjalnej ceremonii zakończenia (rozdania nagród).

 

 

Miejsce rozgrywania Turnieju

Hala sportowa 1 Liceum Ogólnokształcącego w Wołominie ul. Sasina 33 (wejście z parkingu od strony ulicy Średniej).

 

Jak dojechać – mapka

Licytacje

W trakcie trwania Turnieju, na żywo oraz za pośrednictwem klubowego Facebooka, prowadzić będziemy licytacje przekazanych przedmiotów, które otrzymaliśmy od naszych przyjaciół, partnerów i ludzi dobrej woli. Część z nich już trafiła na nasz fanpage. Kochani, dołączcie i licytujcie! Szczegóły na Facebookowym profilu Akademii. Zapraszamy.

Nie zwlekaj, dołącz do naszego fanpage’a na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/ampgool i zawalcz o wybrany przedmiot! Pierwsza licytacja już w sobotę 9 grudnia 2023r. Nie przegapcie okazji!

LINK DO LICYTACJI:

https://www.facebook.com/ampgool/posts/pfbid0j9prKsEF5vxwLuzN2SpnExxxpdAqNGu9C8b26A8NutVJdwAQv8q9mxRBstRXSEWZl

 

W ofercie licytacji znajdą Państwo, m.in.:

  • Koszulka Reprezentacji Polski Grzegorza Krychowiaka z autografem – koniec licytacji podczas ceremonii rozdania kat. 2012/2013
  • Piłka z autografem Szymona Marciniaka przekazana przez Pawła Skórę – koniec licytacji podczas rozdania kat. 2014
  • Rękawica bramkarska Grzegorza Sandomierskiego z autografem – koniec licytacji podczas ceremonii rozdania kat. 2011
  • Koszulka Legii Warszawa z autografami zawodników – koniec licytacji podczas ceremonii rozdania kat. 2011
  • Koszulka Reprezentacji Polski Arkadiusza Milika z autografem – koniec licytacji podczas ceremonii rozdania kat. 2016/2017
  • Piłka AMP z podpisami Reprezentantów Polski – koniec licytacji podczas rozdania nagród kat. 2016/2017
  • Rękawica bokserska podpisana przez Fiodora Łapina oraz Kamila Szeremetę – koniec licytacji podczas rozdania kat. 2015
  • Koszulka Rakowa Częstochowa z autografami zawodników – koniec podczas rozdania nagród kat. 2015
Zwycięzcy licytacji, będą zobowiązani do wpłaty wylicytowanej kwoty na zbiórkę dla Przemka: pomagam.pl/krypfy

Oferta gastronomiczna

Pani Danuta Woźniak, mama naszego bohatera – sławna z dobrej kuchni, zaoferuje Państwu słodki poczęstunek w postaci ciast i przekąsek, w tym: serników pieczonych i gotowanych z owocami, ciasta cytrynowego z brzoskwiniami, 3Bit, ciasta jogurtowe pieczone z owocami, a także muffinki i pączki. Kwota 10zł za porcję ciasta, zasili zbiórkę. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska, celem zakupu i skosztowania własnoręcznie robionych smakołyków, przy jednoczesnym wsparciu akcji.

Co do słodkości? Kawa i herbata. A gdzie? Przed wejściem na halę, zaparkuje Food Truck z napojami i jedzeniem na ciepło. Głodnych i spragnionych zachęcamy do skorzystania z oferty.

A tych, co szukają tego, bez czego każda impreza, festyn, czy inne wydarzenie obejść się nie może, zapraszamy do stoiska Gospodyń Wiejskich Lipinki, gdzie będzie można nabyć watę cukrową i popcorn. Część zysku ze sprzedaży, zasili konto Przemka.

Niezależnie od tego co kupicie, wesprzecie zbiórkę na rzecz Przemka, za co z góry dziękujemy!

 

Sponsorzy i partnerzy Turnieju

Projekt współfinansowany przez

Zapraszamy na: https://mazovia.pl/ 

 

Patronat nad Turniejem objęli:

 

Patronat medialny nad Turniejem objęły redakcje:

 

Partnerzy Turnieju:

Wszystkim instytucjom, firmom i osobom prywatnym, serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie, przekazane przedmioty na nagrody i licytacje.

 

Organizator Turnieju:

 

Szczegółowych informacji odnośnie przydziału do drużyny i spraw organizacyjnych udzielają trenerzy. Prosimy o kontakt telefoniczny, bądź bezpośredni po treningach z poszczególnymi trenerami prowadzącymi grupy treningowe.

 

Do zobaczenia na Turnieju. Będzie się działo!!!