Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Dzieci-Dzieciom razem dla Rysia” 3 – 4 grudnia 2022 roku

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do organizacji VII edycji Charytatywnego Turnieju „Dzieci-Dzieciom”. Celem tegorocznej edycji, jest zbiórka funduszy na rehabilitację i leczenie małego Rysia z Wołomina.

Harmonogram Turnieju

3 grudnia 2022r. (sobota) rocznik 2012/2011

 • 8:30 – zbiórka drużyn
 • 9:00 – 11:30 – rozgrywki grupowe
 • 11:35 – 13:25 – rozgrywki finałowe
 • 13:30 – dekoracja

3 grudnia 2022r. (sobota) rocznik 2010 i starsi

 • 14:00 – zbiórka drużyn
 • 14:30 – 16:28 – rozgrywki grupowe
 • 16:35 – 17:21 – rozgrywki finałowe
 • 17:30 – dekoracja

4 grudnia 2022r. (niedziela) rocznik 2016/2015

 • 8:30 – zbiórka drużyn
 • 9:00 – 10:22 – rozgrywki grupowe
 • 10:25 – 11:47 – rozgrywki finałowe
 • 12:10 – dekoracja

4 grudnia 2022r. (niedziela) rocznik 2014

 • 12:40 – zbiórka drużyn
 • 13:10 – 13:44 – rozgrywki grupowe
 • 13:50 – 14:48 – rozgrywki finałowe
 • 15:00 – dekoracja

4 grudnia 2022r. (niedziela) rocznik 2013

 • 15:30 – zbiórka drużyn
 • 16:00 – 16:54 – rozgrywki grupowe
 • 17:00 – 17:40 – rozgrywki finałowe
 • 17:50 – dekoracja

Sprawy organizacyjne

Szanowni Państwo, wejście na obiekt szkolny możliwy będzie przez drugie wejście znajdujące się bliżej hali sportowej. Prosimy Państwa o kierowanie się do tego wejścia (zdjęcie poniżej).

Podobnie, jak w zeszłym roku, przy wejściu do Szkoły czekać będzie na Państwa Wolontariusz, który będzie prowadził zbiórkę do puszki w formie cegiełki. Za wsparcie zbiórki i zasilenie puszki minimalną kwotą 10zł lub inną wyższą kwotą, otrzymają Państwo pamiątkową szklankę z naklejką z logo Turnieju Dzieci-Dzieciom. Szklanki ufundowała firma Termisil Huta Szkła Wołomin, za co serdecznie dziękujemy.

Dodatkowo przed każdą ceremonią wręczenia nagród, zbierać będziemy do specjalnie przygotowanej i oznaczonej na ten cel puszki, tzw. cegiełki w proponowanej kwocie 10zł od osoby. Jeśli ktoś z Państwa czuje się na siłach wesprzeć zbiórkę większą kwotą pieniędzy, serdecznie dziękujemy. Wobec powyższego bardzo Państwa prosimy o przygotowanie i przekazanie swoim dzieciom podanej kwoty, aby te razem ze swoimi koleżankami i kolegami z drużyny, mogły wspólnie wrzucić przygotowane datki do puszki. Całość zebranych do puszek datków zostanie przekazana na pomoc Rysiowi.

Z uwagi na fakt, że hala na której odbywać się będzie Turniej, wyposażona jest w trybuny, wszystkich rodziców, opiekunów i pozostałych kibiców, zapraszamy do zajmowania miejsc na trybunach. Bezpośredni dostęp do hali dla osób postronnych nie będzie możliwy, za wyjątkiem tych osób, które wezmą udział w licytacji i ją wygrają. Osoba, która wygra licytację i będzie obecna na Turnieju, zostanie poproszona o wejście na parkiet w celu odebrania wylicytowanego przedmiotu oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia. W trosce o stan parkietu, prosimy Państwa o założenia obuwia na płaskiej podeszwie, aby wykluczyć możliwość uszkodzenia podłoża. Kto wie, kto wygra licytację?

Na trybunach przy klatce schodowej zlokalizowane zostaną sklepiki: gastronomiczny – gdzie zakupić będzie można picie i jedzenie, a także z gadżetami sportowymi – gdzie nabyć będzie można różnego rodzaju artykuły, m.in. takie jak: stroje, artykuły szkolne i inne przygotowane przedmioty związane z Akademią Piłkarską AMP GOOL, Legią Warszawa i Reprezentacją Polski.

Liczymy także na Państwa kibicowskie zaangażowanie i wsparcie grających dzieci na trybunach z użyciem kibicowskich atrybutów, także tych wykonanych we własnym zakresie!

Jeśli chodzi o miejsca parkingowe, to do dyspozycji będzie wewnętrzny parking szkolny oraz miejsca parkingowe w okolicach Szkoły Podstawowej nr 6. Miejsca oznaczone na poglądowej mapce.

 

 

 

Dla wszystkich Państwa zainteresowanych Turniejem od strony stricte sportowej, udostępniliśmy dostęp specjalnej aplikacji lub strony internetowej, która pozwoli śledzić przebieg meczu, sprawdzić aktualny wynik, tabelę i klasyfikację strzelców. Więcej o stronie i aplikacji poniżej.

Aplikacja Virium, o której mowa powyżej, dostępna do pobrania w sklepie Play pod linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.playooleague.player&gl=PL

Uruchomienie aplikacji:

 • pobieramy i instalujemy aplikację,
 • klikamy przycisk (Zacznij Korzystać),
 • klikamy przycisk (Dodaj),
 • wpisujemy kod dostępu organizatora: ampgool

Uruchomienie strona internetowej:

 • otwieramy stronę internetową https://web.virium.pl/
 • w okienku wpisujemy kod dostępu (ampgool)
 • klikamy przycisk (Przejdź),

Z tego miejsca dziękujemy firmie Virium, za bezpłatne udostępnienie aplikacji.

 

Akcja zbiórki krwi dla zawodnika AMP GOOL

Szanowni Państwo. Jak już wcześniej informowaliśmy, podczas trwania Turnieju Dzieci-Dzieciom, tj. w sobotę 3 grudnia 2022r. w godzinach 9:00 – 14:00, podstawiony zostanie autokar do pobrań krwi. Celem akcji, jest zbiórka krwi dla zawodnika z naszego Klubu, który zachorował na białaczkę.

Dzięki uprzejmości księdza Proboszcza Sylwestra Ciesielskiego, autobus będzie do Państwa dyspozycji we wskazanym terminie na parkingu przy kościele Parafii Rzymskokatolickiej pw. Zesłania Ducha Świętego w Ząbkach ul. Powstańców 30 (mapka poniżej).

Zachęcamy do licznego stawienia się i oddania bardzo potrzebnej krwi. Z góry dziękujemy za Państwa poświęcenie i włączenie się w akcję.

 

Licytacje

W trakcie trwania Turnieju, za pośrednictwem klubowego Facebooka, prowadzić będziemy licytacje przekazanych przedmiotów, które otrzymaliśmy od naszych przyjaciół, partnerów i ludzi dobrej woli. Zakończenie licytacji nastąpi na żywo na hali przed ceremonią dekoracji zawodników.

Chcesz zdobyć pamiątkowy przedmiot z autografem swojego idola, albo voucher na udział w jednej z wielu atrakcji, a przy okazji wesprzeć zbiórkę funduszy dla Rysia? Nic prostszego – dołącz i licytuj! Szczegóły na Facebookowym profilu Akademii. Zapraszamy.

Nie zwlekaj, dołącz do naszego fanpage’a na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/ampgool i zawalcz o wybrany przedmiot! Pierwsza licytacja już w sobotę 3 grudnia 2022r. Nie przegapcie okazji!

Atrakcje

Rozgrywki piłkarskie dla dzieci,

Pokaz i warsztaty z mistrzem świata i Europy we Freestyle Football Pawłem Skórą,

Bramka celnościowa,

Boisko 1×1,

Dmuchana zjeżdżalnia,

Licytacje,

Konkursy,

Loteria fantowa,

Sklepik gastronomiczny,

Sklepik z gadżetami AMP GOOL, Legii Warszawa, Reprezentacji Polski,

Miejsce rozgrywania Turnieju

Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach ul. Dzika 36

 

Jak dojechać – mapka

 

Sponsorzy i partnerzy Turnieju

 

Zadanie publiczne  dofinansowane ze środków z budżetu  Województwa Mazowieckiego

#Mazowszepomaga #programwsparcia #solidarnośćmazowiecka 

 

Zapraszamy na: https://mazovia.pl/

 

Organizatorem Turnieju jest:

 

Współorganizatorem Turnieju jest:

 

Patronat nad Turniejem objęli:

 

Patronat medialny nad Turniejem objęły redakcje:

 

Partnerzy Turnieju:

Wszystkim instytucjom, firmom i osobom prywatnym, serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie, przekazane przedmioty na nagrody i licytacje.

 

Kilka słów o naszym bohaterze.

Gdy Ryś skończył 3 miesiące, pojawiła się u niego padaczka i tak rozpoczęła się walka z chorobą. Gdy skończył 2 lata, pojawiła się diagnoza – wada genetyczna Camk2b. Jest to bardzo rzadka mutacja. Według najnowszej informacji, Ryś jest w tej chwili jednym z trojga dzieci w Polsce z tą mutacją, ale jedynym dotkniętym tak poważnie zdrowotnie. Na całym świecie żyje ponad 100 osób z powyższą wadą, co pokazuje, że występuje ona bardzo rzadko.

Gdy dowiedzieliśmy się o Rysiu i jego problemie, postanowiliśmy mu pomóc poprzez organizację Turnieju. Nasz wielki i prestiżowy Turniej odbywać się będzie 3 i 4 grudnia 2022r. Wydarzenie będzie miało charakter bezpłatny i ogólnodostępny, a w samych rozgrywkach piłkarskich udział weźmie blisko 500 zawodników (dzieci) z całego Mazowsza. Cały turniej będzie trwał 2 dni, wszystko po to, aby poprzez grę w piłkę nożną i wielką rywalizacje sportową, nieść Rysiowi potrzebną pomoc. Podczas trwania piłkarskich zmagań będziemy zbierać fundusze na rehabilitacje naszego bohatera.

Cena za zdrowie Ryszarda jest ogromna i wynosi 100.000 zł. Na poniższych portalach trwają zbiórki pieniędzy, na których zebrano dotychczas łącznie ponad 49.000 zł.

Dodatkowo Ryś jest podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”, do której docelowo mają trafić zebrane środki, a przez cały czas jest możliwość przekazania 1% podatku lub darowizny. Więcej szczegółów pod linkiem: https://www.fundacja-sloneczko.pl/frame/pokaz_opis.php?ida=230/T

Poprzez organizację Charytatywnego Turniej Piłki Nożnej „Dzieci-Dzieciom razem dla Rysia” 3-4 grudnia 2022r., chcemy jeszcze bardziej nagłośnić akcję i pomóc w dalszej zbiórce.

Z całego serca zapraszamy do wsparcia naszej idei pomagania poprzez sport. Wspólnie liczymy, że uda nam się osiągnąć zamierzony cel. Dotychczas we wsparcie i promocję Turnieju, poprzez udzielenie patronatu, wsparcia finansowego, rzeczowego, informacyjnego lub organizacyjnego, włączyły się poniżej wymienione władze samorządowe, sponsorzy i partnerzy – za co serdecznie dziękujemy!!!

Szczegółowych informacji odnośnie przydziału do drużyny i spraw organizacyjnych udzielają trenerzy. Prosimy o kontakt telefoniczny, bądź bezpośredni po treningach z poszczególnymi trenerami prowadzącymi grupy treningowe.

 

Do zobaczenia na Turnieju. Będzie się działo!!!