ELITE FUTSAL TEAM – MISTRZEM MAZOWSZA!

W środę na Ząbkowskiej hali rozegrano rewanżowe spotkanie pomiędzy Elite Futsal Team Ząbki Vs Mazur Karczew o Mistrzostwo III Ligi Futsalu na Mazowszu. W pierwszym meczu drużyna z Ząbek zwyciężyła 4:3.

Drużyna Elite Futsal pokazała swoją wyższość nad rywalem pokonując go aż 7:3 na swoim parkiecie. Tym samym zyskała tytuł najlepszej drużyny na Mazowszu w 3 lidze.

Na trybunach Ząbkowskiej hali zasiadło blisko 80 osób, nie zabrakło profesjonalnego spikera, dobrej muzyki a także eskorty zawodników, którą tworzyli młodzi piłkarze z Akademii Piłkarskiej AMP GOOL.

Przy takiej atmosferze gospodarze punktowali rywala z Karczewa. Kolejne bramki zdobyli:

Yuspov x 2

Polakowski x 2

  1. Flis x 2

Jopek x 1

Na pochwałę zasługuje również bramkarz zespołu Elite Futsal Team: Mateusz Taradejna, który tego dnia była w bardzo dobrej dyspozycji.

Po zakończonym spotkaniu organizatorzy przygotowali dla zespołu specjalny Puchar za zdobyte Mistrzostwo, który wręczył przewodniczący Komisji Futsalu przy Mazowieckim Związku Piłki Nożnej Pan Piotr Kapica.

Specjalne podziękowania dla drukarni Benedysiuk, która na ten dzień wydrukowała banery dla MISTRZÓW MAZOWSZA.

 

Po meczu powiedzieli:

„Potwierdziliśmy wyższość nad rywalem z Karczewa, jestem zadowolony z postawy zespołu, bo tym razem nie było nerwówki w ostatnich minutach, jak to miało miejsce w poprzednich meczach. Teraz myślimy już tylko o meczu z Mistrzem województwa Podlaskiego, tam mamy zamiar przypieczętować nasz awans do 2 ligi” – Grzegorz Och – Trener Elite Futsal Team Ząbki.

 

„To niewątpliwie ogromny sukces dla całego klubu. Cieszymy się bardzo z Mistrzostwa Mazowsza, cel pośredni został zrealizowany, cel nr 1 to awans do 2 ligi, gra na szczeblu centralnym i godne reprezentowanie Mazowsza. Zasługujemy na to pod względem sportowym jak i organizacyjnym” – Jakub Szcześniak – Prezes Elite Futsal Team Ząbki.

Dwumecz barażowy o 2 ligę Mistrzowie Mazowsza rozegrają z Mistrzem Podlasia tj. z zespołem Jack Sparrow Puszcza Hajnówka w najbliższą Niedziele 19.03 2023 r. o godz. 18:00 na hali przy ul. Dzikiej 36 w Ząbkach. Już teraz serdecznie zapraszamy!