Szanowni Państwo, już dziś chcemy Państwa poinformować o nadchodzącym terminie najbardziej prestiżowego wydarzenie roku w Klubie – Gali Piłkarskiej GOOLSTAR 2023!!!

IV edycja Gali odbędzie się ponownie w Kinie Kultura w Wołominie w czwartek 22 czerwca br. o godz. 18:30. Podczas czwartkowego wydarzenia, podsumujemy mijający sezon 2022/2023 i nagrodzimy najlepszych z najlepszych, wręczając na scenie medale, statuetki i nagrody rzeczowe.

Niestety z uwagi na ograniczoną pojemność sali kinowej, w wydarzeniu może wziąć udział ograniczona liczba osób, wobec powyższego po konsultacjach z trenerami dla wybranych przedstawicieli każdej lokalizacji, przygotujemy imienne zaproszenia dla zawodników i rodziców, uprawniające do udziału w Gali. Po otrzymaniu zaproszenia, prosimy o potwierdzenie obecności na Gali u trenera prowadzącego. Już dziś zapiszcie tę datę w swoich kalendarzach!

A jak było rok temu, zobaczcie:

 

Pełne informacje organizacyjne podamy do Państwa wiadomości w formie komunikatu na klubowej stronie www, wiadomości mailowej oraz wiadomości SMS, tuż przed Galą.

Do zobaczenia