Już zbliżamy się wielkimi krokami do pierwszego Campu organizowanego przez nasz klub.

Uczestnicy Licheń Camp już w niedzielę rozpoczną swoją przygodę w zdobyciu pucharu świata.

Najważniejsze informacje:

Wyjazd w niedzielę 14.08 o godzinie 10:00 – zbiórka 9:15 (musimy dokumentacje sprawdzić)

miejsce wyjazdu: Stanisława Konarskiego 8 przy firmie MGBsport – dokładnie parking na przeciwko jak na mapce (numeracja na osiedlu jest pomieszana) – mapka

Powrót w to samo miejsce w dniu 20.08 w godzinach popołudniowych

Czas podróży około 3,5 do 4 godzin. Przyjeżdżamy na obiad, a pierwszy trening mamy wieczorem. Korzystamy z usług firmy, która wozi klub od wielu lat, więc przewoźnik jest przez nas sprawdzony. W czasie podróży dzieci mogą używać telefonu. Prosimy o uprzedzenie ich by zaczęli korzystać z nich po wyjeździe na autostradę około 15 minut od ruszenia. W trakcie pobytu telefony przechowujemy u wychowawców i będą udostępnione dzieciom we wtorek, czwartek by mogli zadzwonić do Was oraz w sobotę w momencie wyjazdu. Prosimy o sprawdzenie czy dzieci mają wyłączone alarmy w komórkach, bo w przypadku nie wyłączenia alarmu będą srogie kary.

Telefony chcemy wydawać tylko na telefon do Rodziców, a czas po obiedzie by został wykorzystany na odpoczynek (co pewnie będzie jak zwykle dla nich trudne =] ). Dzieci, które nie będa miały telefonu będą mogły skorzystać z telefonu kierownika by zadzwonić do Rodziców w tym samym czasie co inne dzieci.

Przekąski na podróż:, badź zapakowane na pobyt

Jakie jedzenie będzie najlepsze na wyjazd?

Takie, które jest zarówno zdrowe, lekkostrawne i smaczne. Klasyczne kanapki, owsiane ciasteczka, warzywa i owoce. Proszę pamiętać, by na siłę nic nie robić. Będzie lepiej zjedzony obiad.

Pamiętajmy także o wygodzie. Przekąski powinny być niebrudzące, łatwe do zjedzenia.

Do picia zamiast gazowanych napojów zabierzmy wodę w butelce lub bidonie. Bidon ważna sprawa – proszę by dzieci miały i wyraźnie by był podpisany imieniem i nazwiskiem oraz nazwa klubu AMP GOOL.

 

Co zabrać?

 

Wyjazd zaplanowany jest jako obóz z dużą ilością sportów, więc buty piłkarskie i buty sportowe będą potrzebne. Ważne też są klapki nie tylko pod prysznic czy nad wodę, ale do swobodnego poruszania się by stopy oddychały bez skarpet. Koszulki sportowe. Dzieci na półkoloniach otrzymały od nas koszulki Polo + na ten obóz także zorganizowaliśmy koszulki zamiast czapek. Będzie to strój wyjściowy na śniadanie i na wyjście na wycieczkę do Lichenia. Na trening obowiązują koszulki treningowe. Będziemy mieli dwa treningi dziennie, więc na jeden będzie obowiązywać koszulka treningowa, na drugi inna np. ulubionego klubu, czy koszulka z poprzednich obozów czy Better Together. Mecze sparingowe będziemy grać w koszulkach treningowych bordowych.

Przyda się także coś od deszczu, choć zapowiadają napływ ciepłego powietrza. Wieczory mogą być chłodniejsze, więc jakiś polarek będzie odpowiedni. Więcej informacji zostało wysłane na e-mail.

 

Proszę by koszulki klubowe, i inne ważne dla Was były podpisane na metce wyraźnie markerem.

 

Bardzo Was też proszę byście nie pakowali dzieci, a by dzieci się spakowały przy Waszej pomocy. By nie było sytuacji, że nie wiedzą gdzie mają majtki lub skarpetki, a my zorientujemy się po kilku dniach, że nie zmienia np. majtek.

 

Plan dnia:

7:15 pobudka

7:45 śniadanie

8:40 – zbiórka na trening.

9:00 – 10:30 Trening I

11:00 – sprawdzenie czystości pokoi (prowadzenie wychowawcy z Radą obozu)

11:45 – apel poranny

12:15 – początek zajęć po śniadaniowych

13:15 – zbiórka na obiad

13:00 – 13:40 obiad – Godziny posiłków różne ze względu na treningi

13:40 – 14:00 cisza poobiednia – (dzieci są w pokojach)

14:10 – zbiórka na trening.

14:30 – 16:00 Trening II

16:30 – 17:40 – zajęcia popołudniowe

17:45 – zbiórka na kolacje –

18:00 – 18:30 kolacja – Godziny posiłków różne ze względu na treningi

19:00 – początek zajęć po kolacji

21:00 – apel wieczorny

22:00 – początek ciszy nocnej

22:30 – kompletna cisza nocna.

 

Leki:

Dzieci nie powinny przyjmować samodzielnie leków. To tak odgórna uwaga. Proszę więc by na zbiórce zostały przekazane leki, które dane dziecko powinno brać najlepiej w jednej torebce, siateczce etc. Leki powinny być podpisane do kogo należą oraz dawkowanie np. 1x rano (dobrze jest to napisać na opakowaniu). Jeżeli są doraźne leki, które podajecie dzieciom w sytuacjach potrzeby także proszę o przygotowanie takich leków, bo w posiadaniu będziemy mieli apteczkę bardziej nastawioną na urazy sportowe.

 

Inne wydarzenia trudne:

Prosimy byście przekazali swoim dzieciom, że każdy problem jest do rozwiązania i jeśli dzieje się coś o czym trudno jest im mówić by poprosili o indywidualną rozmowę z wychowawcą by ewentualnie pomóc „po cichu” rozwiązać problem.

 

Do zobaczenia

Kierownik wyjazdu