Komunikat Organizacyjny dotyczący Żelistrzewo  – 21-28.08.2022

Już zbliżamy się wielkimi krokami do drugiego  Campu organizowanego przez nasz klub.

Uczestnicy Żelistrzewo Camp  już w niedzielę rozpoczną swoją przygodę.

Najważniejsze informacje:

Wyjazd w niedzielę (21.08)  godz. 8.00, wyjazd 8.30.

miejsce wyjazdu: parking Kaufland ul. Wileńska 49 w Wołominie.

Powrót w to samo miejsce w dniu 28.08 w godzinach popołudniowych

Czas podróży około od 4- 5  godzin. Przyjeżdżamy na obiad, a pierwszy trening mamy wieczorem. Korzystamy z usług firmy, która wozi klub od wielu lat, więc przewoźnik jest przez nas sprawdzony. W czasie podróży dzieci mogą używać telefonu.

Telefony chcemy wydawać tylko na telefon do Rodziców, a czas po obiedzie by został wykorzystany na odpoczynek (co pewnie będzie jak zwykle dla nich trudne =] ). Dzieci, które nie będa miały telefonu będą mogły skorzystać z telefonu kierownika by zadzwonić do Rodziców w tym samym czasie co inne dzieci.

Przekąski na podróż:, bądź zapakowane na pobyt

Jakie jedzenie będzie najlepsze na wyjazd?

Takie, które jest zarówno zdrowe, lekkostrawne i smaczne. Klasyczne kanapki, owsiane ciasteczka, warzywa i owoce. Proszę pamiętać, by na siłę nic nie robić. Będzie lepiej zjedzony obiad.

Pamiętajmy także o wygodzie. Przekąski powinny być niebrudzące, łatwe do zjedzenia.

Do picia zamiast gazowanych napojów zabierzmy wodę w butelce lub bidonie. Bidon ważna sprawa – proszę by dzieci miały i wyraźnie by był podpisany imieniem i nazwiskiem oraz nazwa klubu AMP GOOL.

 

Co zabrać?

 

Wyjazd zaplanowany jest jako obóz z dużą ilością sportów, więc buty piłkarskie i buty sportowe będą potrzebne. Ważne też są klapki nie tylko pod prysznic czy nad wodę, ale do swobodnego poruszania się by stopy oddychały bez skarpet. Koszulki sportowe. Na trening obowiązują koszulki treningowe. Będziemy mieli cztery treningi dziennie, więc na jeden będzie obowiązywać koszulka treningowa, na drugi inna np. ulubionego klubu, czy koszulka z poprzednich obozów czy Better Together. Mecze sparingowe będziemy grać w koszulkach meczowych czarnych .

Przyda się także coś od deszczu, choć zapowiadają napływ ciepłego powietrza. Wieczory mogą być chłodniejsze, więc jakiś polar będzie odpowiedni.

 

Proszę by koszulki klubowe, i inne ważne dla Was były podpisane na metce wyraźnie markerem.

 

Bardzo Was też proszę byście nie pakowali dzieci, a by dzieci się spakowały przy Waszej pomocy. By nie było sytuacji, że nie wiedzą gdzie mają majtki lub skarpetki, a my zorientujemy się po kilku dniach, że nie zmienia np. majtek.

 

Plan dnia przykładowy:

6:00 Pobudka

7:00 – Trening rozruchowy

9:00 – Śniadanie

10.00 – Trening

11:45  – plażowanie

14.00 – obiad

16:00  – trening

17:30 – Animacje

18.30 – Kolacja

19.30 – Trening

21:00 – Toaleta Wieczorna

22:00 – Cisza nocna

 

Leki:

Dzieci nie powinny przyjmować samodzielnie leków. To tak odgórna uwaga. Proszę więc by na zbiórce zostały przekazane leki, które dane dziecko powinno brać najlepiej w jednej torebce, siateczce etc. Leki powinny być podpisane do kogo należą oraz dawkowanie np. 1x rano (dobrze jest to napisać na opakowaniu). Jeżeli są doraźne leki, które podajecie dzieciom w sytuacjach potrzeby także proszę o przygotowanie takich leków, bo w posiadaniu będziemy mieli apteczkę bardziej nastawioną na urazy sportowe.

 

Inne wydarzenia trudne:

Prosimy byście przekazali swoim dzieciom, że każdy problem jest do rozwiązania i jeśli dzieje się coś o czym trudno jest im mówić by poprosili o indywidualną rozmowę z wychowawcą by ewentualnie pomóc „po cichu” rozwiązać problem.

 

Do zobaczenia

Kierownik wyjazdu