Podsumowanie Better Together – Spotkania Piłkarskie na Woli – edycja jesień 2021

Jesienna edycja Dzielnicowych Spotkań Piłkarskich na Woli – Better Together, to mecze piłki nożnej dla dzieci z duchu zasad fair play poszanowania i dobrze spędzonego czasu. Organizatorem jest Akademia Piłkarska GOOL przy współpracy z Dzielnicą Wola. W trakcie tych spotkań piłkarskich nie liczono punktów, bramek by nie wywierać presji, że dzieci coś muszą. Jedyne co muszą to chcieć i jak najwięcej rzeczy były oddawane dzieciom. W obecnej edycji współpracując z licencjonowanymi sędziami wprowadziliśmy szkolenie dla dzieci, które później sędziowały młodszym kolegom. Na koniec to właśnie także dzieci wręczały nawzajem sobie puchary i medale jeszcze bardziej podkreślając, że zabawa to nie tylko mecz, ale także otoczka która takiemu wydarzeniu towarzyszy.

Jesienne spotkania odbywały się w soboty od 18.09 do 16.10 na boisku piłkarskim przy Szkole Podstawowej nr 351 w Warszawie przy ulicy Jana Olbrachta 48/56.  Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach wiekowych 2014/2015, 2012/2013 i 2010/2011. W sumie wzięło udział ponad 182 zawodników z 17 drużyn.

Przebieg Spotkań Piłkarskich na Woli – Better Together były związane by przybliżać poziomy poszczególnych drużyn, tak by padające wyniki nie wpływało znacząco na samopoczucie dzieci.

Musimy także zaznaczyć, że Trenerzy zostali wcześniej pouczeni i przygotowani, by impreza Better Together była imprezą dzieci i by one czuły się w tej całej otoczce dobrze w swoim otoczeniu. By czuły się dobrze razem.

Dziękujemy Dzielnicy Wola Miasto Stołecznego Warszawy, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej Piłka Dla Wszystkich, Trenerom klubów biorących udział, a także Rodzicom, którzy także rozumieją, że radość z aktywności fizycznej musi przebiegać w harmonii i radości, bez której ciężko jest stworzyć pozytywne bodźce.

 

Podsumowanie Better Together – Spotkania Piłkarskie na Woli – edycja jesień 2021

 

Do zobaczenia na kolejnej edycji Dzielnicowych Spotkań Piłkarskich na Woli – Better Together – Razem lepiej!