Dzielnicowe Spotkania Piłkarskie Better Together edycja jesienna zostały zakończone sobotę 14.10.2023. Podczas czterech sobotnich spotkań rozegrano blisko 150 meczów. W rozgrywkach na Woli wzięło udział blisko 270 zawodników i trenerów. Dziękujemy za Wasz udział wkład w rozwój tej imprezy.

Drużyny biorące udział otrzymały medal i puchar dla każdej z drużyny. Była też sympatyczna pamiątka dla Trenera. Ostatni dzień pogodowo był bardzo przewrotny. Poranek był piękny, a końcówka w deszczu – prawdziwa jesień. Na szczęście zawodnicy zadowoleni i życzymy im sił i zdrowia do pielęgnowania formy na następną edycja, która jest planowana na wiosnę.

W trakcie naszych działań zależy nam na rozwoju młodych zawodników. Mecze sędziowały dzieci pod opieką dorosłych sędziów. Przeszły też szkolenie przygotowane przez Sędziego Mazowieckiego Związku Sędziów Piłkarskich. Nie którzy przejęli inicjatywę udzielania pomocy na boisku. Był także głośny fanklub jednego z klubów. To wszystko dawało piękną oprawę do świętowania aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Serdecznie podziękowania dla Dzielnicy Wola Miasta Stołecznego Warszawy, która od początku idei Better Together jest z nami i wspiera finansowo projekt.

Dziękujemy też wszystkim drużynom za wystawienie drużyn w trzech kategoriach wiekowych:

 

Szkolna Akademia Piłkarska SP 380
Także serdeczne podziękowania dla Wolontariuszy i  Rodziców za pozytywną energię i oddanie radości dzieciom z gry w piłkę nożną.