Dnia 22 czerwca 2023 roku w Kinie Kultura w Wołominie odbyła się IV Piłkarska Gala GOOLSTAR 2023

Blisko 400 osób było świadkami uroczystego podsumowania sezonu 2022 / 2023 w naszym klubie.

Podczas wydarzenia rozdaliśmy następujące wyróżnienia :

  •  Laur Uznania – dla wyróżniających zawodników z grup rekreacyjnych w 4 kategoriach : Największy Postęp, Zawodnik Fair Play, Największa Frekwencja, Najlepszy Zawodnik

Zawodnicy, którzy otrzymali Laur uznania w kat. Największy postęp sportowy :

Przybysz Nataniel ( AMP Duczki), Sobczak Piotr (AMP Klembów), Kołodziejczak Franciszek ( AMP Kotuń), Dobrowolski Krzysztof ( AMP Leśniakowizna) Jarzyna Tomasz ( AMP Siedlce), Zaremba Aleksandra ( AMP Stanisławów Pierwszy), Cholewski Wojciech ( AMP Stare Bosewo), Czyż Jagoda ( AMP Warszawa Wola), Borowiec Wojciech ( AMP Wołomin) Piotrowski Antoni (AMP Wyszków), Stefaniuk Aleksander ( AMP Łosice), Szubina Valeriia (As Wołomin)

Zawodnicy, którzy otrzymali Laur uznania w kat. Zawodnik Fair – Play :

Mazurek Franciszek (AMP Duczki), Chojnacki Mateusz ( AMP Klembów), Sopiński Tomasz ( AMP Kotuń), Łukasik Sebastian ( AMP Leśniakowizna), Orłowski Oskar ( AMP Siedlce), Damian Zdunek ( AMP Stanisławów Pierwszy), Pałubiński Jan ( AMP Stare Bosewo), Dębkowski Szymon (AMP Warszawa Wola), Panasik Mateusz (AMP Wołomin), Śliwka Ignacy ( AMP Wyszków), Zgódka Filip, Flis Filip ( AMP Zamienie), Olejnik Juliusz ( AMP Zielonka), Pawłowski Alan ( AMP Łosice), Stefankiv Mykola (As Wołomin).

Zawodnicy, którzy otrzymali Laur uznania w kat. Najlepsza frekwencja :

Jędrzejewski Jan ( AMP Duczki), Ulewicz Paweł (AMP Klembów), Wąsowski Marcel ( AMP Kotuń), Żydlewski Mateusz (AMP Leśniakowizna), Oleksiuk Mateusz ( AMP Siedlce), Saletra Kacper (AMP Stare Bosewo), Gliwa Adam (AMP Warszawa Wola), Stalska Lena ( AMP Wołomin) Michalik Witaliusz ( AMP Wyszków), Michalak Stanisław ( AMP Łoscie), Kapciak Aleksandra ( As Wołomin)

Zawodnicy, którzy otrzymali Laur uznania w kat. Najlepszy zawodnik

Klochynskyi Nikita ( AMP Duczki), Wojda Szymon ( AMP Klembów), Czarczyński Jan ( AMP Kotuń), Cichy Adam ( AMP Leśniakowizna), Janosik Jakub ( AMP Siedlce), Kamiński Maks ( AMP Stanisławów Pierwszy), Pietrzykowski Szymon ( AMP Stare Bosewo), Kędzior Miron ( AMP Warszawa Wola), Janas Jeremiasz ( AMP Wołomin), Jaruga Ksawery ( AMP Wyszków), Tarasiuk Hubert ( AMP Łosice), Dębski Franciszek ( As Wołomin)

  • Statuetka GOOLSTAR – dla wyróżniających zawodników z grup ligowych

AMP Kotuń 2012 – Tr. Wiktor Dębkowski 

Najlepszy zawodnik : Sierociński Igor

Zawodnik Fair Play : Młodzianowski Oskar

Najlepsza Frekwencja : Piotrowski Jakub

Największy Postęp : Więckowski Wojciech

AMP Kotuń 2013 – Tr. Wiktor Dębkowski 

Najlepszy zawodnik : Walecki Aleksander

Zawodnik Fair Play : Gajo Kacper

Najlepsza Frekwencja : Olszewski Jakub

Największy Postęp : Dzik Olivier

AMP Kotuń 2014 – Tr. Krystian Szostek 

Najlepszy zawodnik : Mrozik Alan

Zawodnik Fair Play : Kiełbasa Antoni

Najlepsza Frekwencja : Niewiadomski Jakub

Największy Postęp : Michałowski Dawid

AMP Łosice 2013 – Tr. Krystian Szostek 

Najlepszy zawodnik : Wolski Filip

Zawodnik Fair – Play: Tarkowski Rafał

Najlepsza Frekwencja : Wyżykowski Antoni

Największy postęp : Piwko Jakub

AMP Warszawa Wola 2015 – Tr. Łukasz Kacprzak 

Najlepszy zawodnik : Owsianko Adam

Zawodnik Fair Play : Marszałek Ada

Najlepsza Frekwencja : Kubiak Kuba

Największy Postęp : Kaczor Juliusz

AMP Warszawa Wola 2014 – Tr. Michał Niezgoda 

Najlepszy zawodnik : Kurowski Kacper

Zawodnik Fair Play : Szydło Stanisław

Najlepsza Frekwencja : Sejbik Jakub

Największy postęp : Kantorowski Stanisław

AMP Warszawa Wola 2012 B – Tr. Patryk Świtaj 

Najlepszy zawodnik: Ksok Bartosz

Zawodnik Fair Play: Szydło Alek

Najlepsza Frekwencja: Niezgoda Franciszek

Największy Postęp: Igielski Alan

AMP Warszawa Wola 2012 A – Tr. Łukasz Kacprzak 

Najlepszy zawodnik: Rokicki Wojciech

Zawodnik Fair Play: Kruszewski Antoni

Najlepsza Frekwencja: Moraczewski Jędrzej

Największy postęp: Krawczak Antoni

AMP Wyszków 2013 – Tr. Tomasz Dąbrowski 

Najlepszy zawodnik: Pachulski Mikołaj

Zawodnik Fair Play: Karp Fabian

Najlepsza frekwencja: Jadacki Piotr

Największy Postęp: Jadacki Błażej

AMP Wołomin 2014 – Tr. Mateusz Kaczmarek 

Najlepszy zawodnik: Dereń Bartosz

Zawodnik Fair – Play: Rosa Stanisław

Najlepsza frekwencja: Podrażka Julian

Największy postęp: Gawiński Milan

AMP Wołomin 2013 – Tr. Mateusz Kaczmarek 

Najlepszy zawodnik : Aleksander Szpondowski

Zawodnik Fair Play : Mateusz Chudzian

Najlepsza frekwencja: Balczyński Antoni

Największy postęp: Miśkiewicz Filip

AMP Wołomin 2012 – Tr. Adrian Rybak 

Najlepszy zawodnik: Parzyszek Kamil

Zawodnik Fair Play: Opłotny Adam

Najlepsza Frekwencja: Rowicki Szymon

Największy Postęp: Domański Kornel

  • Statuetki Podziękowania dla Trenerów

Podziękowania dla trenerów otrzymali: Madej Michał, Makarewicz Damian ( AMP Stanisławów Pierwszy) Kaczmarek Mateusz ( AMP Duczki / AMP Wołomin), Szostak Krystian ( AMP Łosice / Kotuń), Antol Michał ( AMP Leśniakowizna / Wołomin), Kołodziej Oliwia ( AMP Wołomin) Skwierczyński Marek ( AMP Łosice), Kubiszewski Grzegorz ( AMP Siedlce), Kacprzak Łukasz ( AMP Warszawa Wola), Kalita Patryk ( AMP Warszawa Wola), Iwański Kamil ( AMP Stare Bosewo), Szeląg Mateusz ( AMP Zamienie / Mińsk Mazowiecki), Niezgoda Michał ( AMP Warszawa Wola), Pachuta Tomasz ( AMP Zielonka / Wołomin), Dąbrowski Tomasz ( AMP Wyszków), Rybak Adrian ( AMP Wołomin), Świtaj Patryk ( AMP Warszawa Wola), Stefaniak Damian ( AMP Klembów), Nienałtowska Aleksandra ( AMP Wołomin), Wróbel Krzysztof ( AMP Warszawa Wola), Dębowski Wiktor ( AMP Kotuń), Sawicki Damian ( AMP Warszawa Wola), Płaszczyński Bartosz ( AMP Wołomin), Ciok Bartosz ( AMP Duczki), Zielińska Patrycja ( Przedszkolak GOOL), Och Grzegorz ( Elite Futsal Team), Zalewska Ewa ( As Wołomin).

  • Statuetki Podziękowania dla Administracji

Podziękowania dla administracji otrzymali : Paweł Mróz, Oliwia Kołodziej, Grzegorz Kubiszewski, Łukasz Kacprzak.

  • Statuetka ” Pomocna Dłoń” dla osób, które wspierały nasz klub

Statuetkę Pomocną Dłoń otrzymały :

Elżbieta Radwan ( Burmistrz Wołomina), Adam Lubiak ( Starosta Wołomiński), Sławomir Pietrzyk ( Prezes MZPN), Krzysztof Gawara ( Dyrektor OSIR Huragan), Ewelina Stepulak ( Właściciel Chemia i Biznes), Sebastian Mogielnicki ( Właściciel Instal Media), Ireneusz Jagiełło ( Właściciel Kontra 24 Prime Shot), Zbigniew Grabiński ( Wydawca Życia Powiatu na Mazowszu), Dominika Komar ( Dyrektor Carrefour Wołomin), Bartosz Bazak ( Właściciel Voytex), Paweł Florecki ( Właścieciel firmy AFM Szkolenia), Marcin Wawra ( Logistyk Klubowy), Ryszard Szcześniak ( członek Zarządu Klubu), Przemysław Stefaniuk ( właściciel firmy Stefaniuk), Kacper Szmurło ( Właściciel firmy Dobry Event), Bartosz i Aneta Bednarek ( Sponsorzy Koszulek AMP Wołomin 2013), Edyta Babicka ( Rodzic AMP Duczki), Wojciech Piotrowski ( Właściciel firmy Renoma), Sebastian Benedysiuk ( Właściciel Drukarni Benedysiuk), Marek Kuzdra ( Klubowy Medyk)

 

Podczas wydarzenia odbyły się 2 występy specjalne Aleksandry Markowicz Violin

a także poznaliśmy drużynę roku 2023 którą, została ekipa Elite Futsal Team Ząbki 

W specjalnej loterii fantowej wylosowaliśmy dwóch szczęśliwców. Pierwszy otrzymał koszulkę AMP z podpisem Igora Lewczuka ( byłego zawodnika Legii Warszawa oraz Reprezentacji Polski) natomiast drugi szczęśliwiec otrzymał Voucher do Akademii Driftingu. Po zakończeniu gali wszystkie dzieci otrzymały słodką niespodziankę w postaci lodów.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć – https://www.ampgool.pl/zdjecia/gala-pilkarska-goolstar-2023-22-czerwca-2023r/#

Dziękujemy wszystkim Patronom, Sponsorom oraz Partnerom za pomoc w realizacji Gali GOOLSTAR 2023

Sponsor : 

Kontra 24.pl PRIME SHOOT

 

Patronat : 

p. Adama Lubiaka – Starosty Powiatu Wołomińskiego

 

 

p. Elżbieta Radwan – Burmistrz Wołomina

Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej

Partnerzy :

Carrefour Wołomin

Akademia Driftingu

Voytex

Restauracja Falcon

Sport Active

Patronat Medialny 

Życie Powiatu na Mazowszu