Zakończyła się edycja wiosenna Dzielnicowych Spotkań Piłkarskich – „Better Together”

Dzielnicowe Spotkania na Woli – Better Together zakończyły się w miniony weekend. Przez 5 sobót i jedną niedzielę dzieci spotykały się na wspólne granie. Pogoda tylko raz nas zaskoczyła, ale i z tym sobie dzielnie poradziliśmy tak jak dzielnie dzieci na boisku walczyły i przestrzegały zasad fair play.

Spotkaliśmy się po raz pierwszy w kwietniu 15.04 gdzie mimo deszczowej pogody uruchomiliśmy pierwsze mecze.

Druga kolejka odbyła się przed majówką  22.04. I było to prawdziwe święto. Pogoda wszystkie zespoły. Powitania, otwarcie wszystko ułożyło się bardzo dobrze. Wszystkie dzieci które przyjechały na Better Together grały w specjalnie przygotowanych znacznikach po to by czuły, że przynależą do jednego wspólnego projektu i bawią się razem.

13.05 spotkaliśmy się po raz trzeci. Bardzo nas cieszy, że brały udział w Dzielnicowych Spotkaniach Piłkarskich także dziewczynki. Bardzo budujące jest także to, że swoją grą cieszyły oko, a przeciwnicy zawsze musieli dać z siebie wszystko.

Przedostatnia kolejka spotkań przypadła na 20.05, a tydzień później mieliśmy dogrywkę, gdzie drużyny, które z powodu komunii lub złej pogody w pierwszym zaplanowanym terminie nie wzięły udziału wyrównały stan meczów tak by na koniec wszyscy zagrali tyle samo spotkań.   Od rana do wieczora boisko było zajęte przez dzieci, które non stop grały swoje mecze w dzielnicowych spotkaniach piłkarskich.

Ostatnia kolejka była punktem kulminacyjnym Dzielnicowych Spotkań Piłkarskich na Woli, gdzie wszyscy uczestnicy dostawali nagrody, medale. Każda z drużyn wróciła do domu także z pięknym pucharem. Uśmiechy na twarzy które towarzyszyły były pięknym gestem dla organizator, którzy nie zapomnieli o Trenera i także dla nich przygotowali małe upominki. Zdjęcie w ramce i wisi już w niejednej szkole i stoi na niejednym biurku przypominając Dzielnicowe Spotkania Piłkarskie „Better Together”

Projekt Dzielnicowe Spotkania Piłkarskie – „Better Together” realizujemy dzięki:

Organizator: Akademia Piłkarska AMP GOOL

Projekt współfinansuje: Miasto Stołeczne Warszawa i Miejska Wola

Grali z nami:

  • Szkolna Akademia Piłkarska SP 380
  • Akademia AKS Zły
  • UKS For Pro
  • Football Academy
  • RKS Okęcie
  • Turbo Football Academy
  • Akademia Piłkarska AMP GOOL

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z finałowych rozgrywek: https://www.ampgool.pl/zdjecia/podsumowanie-spotkan-pilkarskich-warszawa-wola-wiosna-2023/