Podsumowanie Turnieju GOOL CUP 2023 o Puchar Wójta Gminy Kotuń

W dniu 5 marca w hali przy Zespole Szkół w Kotuniu odbył się Turniej GOOL CUP 2023 o Puchar Wójta Gminy Kotuń. Rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych 2014 i 2012. W turnieju uczestniczyło łącznie 11 drużyn i blisko 110 zawodników.

W godzinach porannych swoje zmagania toczyły drużyny z rocznika 2014. Naszą Akademię reprezentowały dwa oddziały z Kotunia i Łosic. Rywalizowało 5 drużyn w systemie każdy z każdym w meczach trwającym po 20 minut.

Klasyfikacja końcowa:

 1. Naprzód Skórzec 1
 2. AMP GOOL Kotuń
 3. AMP GOOL Łosice
 4. Champions Mińsk Mazowiecki
 5. Naprzód Skórzec 2

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się reprezentant naszej Akademii z Kotunia Alan Mrozik. Klasyfikację najlepszych strzelców wygrała Iga Grzybowska reprezentująca Naprzód Skórzec, natomiast najlepszym bramkarzem turnieju okazał się kolejny reprezentant Akademii tym razem z Łosic Tomasz Geresz.

Pamiątkowe puchary i medale wręczyli Pani Anita Drabarek Przewodnicząca Rady Gminy Kotuń i Pan Mariusz Pawlak Vice-Dyrektor Zespołu Szkół w Kotuniu.

 

Po południu do gry wkroczyły drużyny z rocznika 2012, nasz Klub reprezentowały dwie drużyny gospodarzy. Tym razem rywalizowało 6 drużyn grając swoje mecze po 16 minut każdy z każdym.

 

Klasyfikacja końcowa:

 1. Naprzód Skórzec
 2. MKP Pogoń Siedlce
 3. Champions Mińsk Mazowiecki
 4. AMP GOOL Kotuń 1
 5. AMP GOOL Kotuń 2
 6. LUKS Rzakta

 

Wyróżnienia indywidualne zdominowali zawodnicy z drużyny Naprzód Skórzec. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Kacper Pawlak, natomiast najlepszym strzelcem został Jakub Izdebski. Wyróżniony został również zawodnik MKP Pogoń Siedlce Antoni Wysocki jako najlepszy bramkarz turnieju.

Nagrody puchary i medale wręczył Pan Daniel Celiński Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Porządku Publicznego.

 

Turniej GOOL CUP 2023 był rozgrywany pod patronatem Pana Grzegorza Górala Wójta Gminy Kotuń. Natomiast patronatem medialnym objęły turniej portale: SportSiedlce.pl i Siedlce, się dzieje. Opiekę medyczną nad turniejem sprawowali strażacy z OSP Pieróg.

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzicom za udział w Naszym turnieju, zapraszając równocześnie na kolejne Nasze turnieje.

Zapraszamy również do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia: https://www.ampgool.pl/zdjecia/gool-cup-o-puchar-wojta-kotunia-5-03-2023/