Powiatowe Spotkania Piłkarskie „BETTER TOGETHER” – Wołomin

W dniach 19 września oraz 3, 10 i 24 października 2021r., miała miejsce kolejna (tym razem jesienna) edycja Powiatowych Spotkań Piłkarskich „BETTER TOGETHER”, która rozgrywana była na boisku Orlik III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Wołominie, przy ul. Kazimierza Wielkiego 1.

Rozgrywki toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: 2010/2011, 2012/2013 i 2014/2015. Zasady rozgrywek pozostały niezmienione. Brak tabel i wyników ma za cel ukierunkowanie rodziców i trenerów, aby nie wywierali presji na zawodnikach. Liczy się pasja i przede wszystkim dobra zabawa. Promujemy „Zieloną Kartkę Fair Play”, która została wprowadzona z inicjatywy Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ma ona na celu wyróżnienie godnych pochwały postaw na boisku. Jak mówią sami zawodnicy, możliwość otrzymania takiej kartki jest swego rodzaju motywacją do sportowej rywalizacji  i grania zgodnie z duchem fair-play.

Na naszych Spotkaniach panowała miła, rodzinna atmosfera. Podczas gry, czas umilała nam lecąca z głośników muzyka w tle. Podczas ostatniego weekendu Powiatowych Spotkań Piłkarskich w rundzie jesiennej, odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla poszczególnych kategorii wiekowych. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal oraz gadżet od Polskiego Związku Piłki Nożnej, a każda drużyna puchar. Wyróżniliśmy także najlepszych zawodników z każdego zespołu wręczając im pamiątkowe statuetki.

Organizatorem Powiatowych Spotkań Piłkarskich „Better Together” w Wołominie, jest Klub Sportowy Akademia Młodego Piłkarza GOOL. Współorganizatorem rozgrywek, jest Powiat Wołomiński, który współfinansował Nasze rozgrywki. Patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Piłki Nożnej.

Dziękujemy współorganizatorowi i patronowi Powiatowych Spotkań Piłkarskich „Better Together” w Wołominie, za udzielone wsparcie, a także pomoc finansową i materialną na rzecz organizacji wydarzenia. Dziękujemy także biorącym udział w rozgrywkach klubom, a w szczególności ich zawodnikom i trenerom, za udział, promowanie wydarzenia wraz z jego ideą, a także za propagowanie ducha fair-play. Dziękujemy także rodzicom, za poświęcanie czasu swoim dzieciom, przywożenie ich na rozgrywki i gorący pozytywny doping.

Z tego miejsca pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji, a tym czasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Powiatowych Spotkań Piłkarskich Better Together w Wołominie. Do zobaczenia wiosną 2022 roku!

>>Galeria zdjęć<<