Powiatowe Spotkania Piłkarskie „BETTER TOGETHER” – Wołomin

W dniach 24.04, 7.05, 15.05, 22.05 miała miejsce już kolejna (tym razem wiosenna) edycja Powiatowych Spotkań Piłkarskich „BETTER TOGETHER”, która rozgrywana była na boisku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wołominie, przy al. Armii Krajowej 38. Rozgrywki toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: 2010/2011, 2012/2013 i 2014/2015.

Zasady jak zawsze te same; brak tabel i wyników ma ukierunkować rodziców i trenerów, aby nie wywierali presji  na zawodnikach. Liczy się pasja i przede wszystkim dobra zabawa. Na naszych Spotkaniach panowała miła, rodzinna atmosfera. Podczas gry, czas umilała nam lecąca z głośników muzyka w tle. Podczas ostatniego weekendu Powiatowych Spotkań Piłkarskich w rundzie wiosennej, odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla poszczególnych kategorii wiekowych. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal oraz gadżet od PZPN, który objął rozgrywki swoim Patronatem.

 

Każda drużyna otrzymała puchar. Wyróżniliśmy także najlepszych zawodników z każdego zespołu wręczając im pamiątkowe nagrody. Każdy trener otrzymał voucher na dowolnie wybraną dietę od naszego sponsora – GreenBox.

 

Organizatorem Powiatowych Spotkań Piłkarskich w Wołominie jest Klub Sportowy AMP GOOL.

Dziękujemy Pani Elżbiecie Radwan Burmistrz Wołomina za udzielone wsparcie w postaci objęcia Patronatem Powiatowych Spotkań Piłkarskich „Better Together” w Wołominie.

Dziękujemy biorącym udział w rozgrywkach klubom, a w szczególności ich zawodnikom i trenerom, za udział, promowanie wydarzenia wraz z jego ideą, a także za propagowanie ducha fair-play. Dziękujemy także rodzicom, za poświęcanie czasu swoim dzieciom, przywożenie ich na rozgrywki i gorący pozytywny doping.

Z tego miejsca pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć >>https://cutt.ly/BH23Ux1<< z Powiatowych Spotkań Piłkarskich Better Together w Wołominie.

Do zobaczenia jesienią 2022 roku!