Jeżeli Wasze pociechy są zadowolone z naszych treningów, polećcie Akademię Piłkarską AMP GOOL, a w zamian otrzymacie 1 miesiąc składki członkowskiej za symboliczne 1 zł.

Aktualnie w 18 lokalizacjach prowadzimy nabory w rocznikach 2017 – 2010.

 

Co należy zrobić? Wystarczą dwa kroki!

 1. Zarejestrować nowego zawodnika na: https://www.ampgool.pl/zapisz-sie/
 2.  W odpowiedzi na pytanie w formularzu: „Z jakiego źródła dowiedzieli się Państwo o Akademii Młodego Piłkarza GOOL?” zaznaczyć odpowiedź „Z polecenia”, a następnie podać imię i nazwisko osoby polecającej.

Osoba polecająca otrzyma miesiąc treningów za złotówkę!

Uwaga: osoba polecająca musi mieć skończone 18 lat!

 

KORZYŚCI Z WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI:

 • Dla rodzin, które są już w Akademii*
  Przyprowadź kolegę/koleżankę a otrzymasz 1 miesiąc składki członkowskiej za 1zł, polecając Akademię nowemu zawodnikowi, który zarejestruje się w klubie i zachowa aktywną deklarację członkowską.
  – 1 zawodnik = 1 miesiąc za 1zł
  – 2 zawodników = 2 miesiące za 1zł, itd.
  Im więcej zawodników dołączy do Akademii z Twojego polecenia, tym więcej miesięcy za 1zł otrzymasz!     
 • Dla rodzin, które dołączą do Akademii*
  Nowy zawodnik otrzymuje 2 treningi gratis, a po zarejestrowaniu, 50% składki członkowskiej na pierwszy miesiąc treningów.

  Po zapisie zawodnik otrzyma:
  – oficjalną piłkę treningową Akademii w rozmiarze 4 – dedykowanym dla dzieci,
  – oficjalny strój treningowy Akademii (koszulkę, spodenki i getry),

 

Co Was czeka?

 • turnieje Mistrzostw Akademii (lato) oraz Turniej Dzieci-Dzieciom (zima),
 • wyjazdy na mecze Legii Warszawa,
 • wyjazdy na obozy letnie i zimowe,
 • piłkarska Gala GOOLSTAR,
 • możliwość udziału w dodatkowych projektach, tj. w treningach w Szkole Bramkarzy Goalkeeper School,

Zadzwoń i skorzystaj z BEZPŁATNYCH treningów 666-111-774 lub zarejestruj się bezpośrednio na stronie: https://www.ampgool.pl/zapisz-sie/

DOŁĄCZ DO NAS – ZOSTAŃ PIŁKARZEM!

 

Regulamin promocji:

 1. Akcja trenuj za 1zł trwa od 13.11.2023r. do 04.12.2023r.
 2. Wszystkie zgłoszenia dokonane przed 13.11.2023r. oraz po 04.12.2023r. nie biorą udziału w akcji.
 3. Akcja jest rozliczana w formie pełnych miesięcy kalendarzowych, a więc kwota składki członkowskiej w wysokości 1zł nadawana jest na pierwszy pełny miesiąc, licząc od daty zapisu.
 4. Wraz z każdym nowo poleconym zawodnikiem, akcja przedłuża się o następny miesiąc. Zgodnie z tym, osoba polecająca Akademię przykładowo 3 nowym zawodnikom – którzy zarejestrują się i wskażą osobę polecającą – otrzyma możliwość trenowania przez 3 miesiące ze składką członkowską w wysokości 1 zł za każdy miesiąc.
 5. Akcja trenuj za 1zł, kierowana jest do rodziców dzieci, którzy mają podpisane deklaracje członkowskie i aktywnie biorą udział w treningach.
 6. W przypadku zapisanego rodzeństwa w Klubie, zniżka w kwocie składki członkowskiej z tytułu polecenia Akademii, przyznawana jest zawodnikowi, którego składka członkowska w Klubie jest mniejsza.
 7. Akcja nie dotyczy polecenia Akademii rodzeństwu (w przypadku przyznania zniżki, Opiekunami prawnymi polecanego dziecka muszą być inne osoby niż osoby polecające).
 8. Akcja przestaje obowiązywać w momencie wypowiedzenia deklaracji członkowskiej przez osobę poleconą przez Państwa.
 9. Okres akcji nie obejmuje okresu wypowiedzenia, ten zgodnie zapisami w Regulaminie Klubu, jest okresem pełnopłatnym, nieobjętym ulgami.

 

Priorytetem naszej Akademii jest wywołanie uśmiechu i radości wśród dzieci, właśnie poprzez pobudzenie aktywności fizycznej. Naszym celem jest kształtowanie ogólnej sprawności fizycznej u dzieci, mając na uwadze ich prawidłowy rozwój.

Akademia propaguje wśród najmłodszych zasady gry Fair-Play, rozwijanie i poszerzanie ich zainteresowań oraz przygotowanie do zdrowej rywalizacji sportowej.

Stawiamy na przełamywanie barier poprzez nauczanie umiejętności radzenia sobie z porażkami, jednocześnie zaszczepiając w nich radość przeżywania sukcesów własnych, jak i całej drużyny.

Nasza Akademia jako jedna z nielicznych Akademii Piłkarskich, współpracuje z klubem Legia Warszawa. Dzięki temu najzdolniejsze dzieci mogą trafić do największego klubu piłkarskiego w Polsce. Pragniemy spełnić piłkarskie marzenie dzieci i młodzieży!

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w promocji!!